Kareena Kapoor Khan Sıradaki Filmleri Hakkında Konuşuyor

Mart 2022'de Netflix, Kareena Kapoor Khan, Jaideep Ahlawat ve Vijay Varma'nın Sujoy Ghosh'un isimsiz filminde rol almak için bir araya geleceğini duyurdu. Film, Kareena'nın dijital çıkışını işaret ediyor. Film, Keigo Higashino'nun en beğenilen romanlarından biri olan "The Devotion of Suspect X"in ekran uyarlamasıdır. Şimdi, Kareena projeyi tamamladı.
Variety'ye konuşan Kareena Kapoor, Sujoy Ghosh projesini 'çok farklı' olarak nitelendirdi. ''Benim için bu çok farklı çünkü belli ki beni tüm ana akım filmlerde görmeye alışkınsınız; şarkı, dans, parlaklık ve ihtişam var. Bu iki film de (Sujoy Ghosh ve Hansal Mehta'nın sonraki projeleri) şok edici derecede farklı.'' dedi.
Film, 'suç işleyen bekar bir anne ve kızı ile bir polis soruşturması sırasında suçu örtbas etmelerine yardım eden bir komşunun' hikayesini anlatıyor. Film, Boundscript ve Kross Pictures ile birlikte 12th Street Entertainment, Northern Lights Films tarafından üretildi ve Kareena Kapoor Khan'ın ilk yayın akışı oldu. Sujoy Ghosh filmin yapımcılığını Jay Shewakramani, Akshai Puri ve Thomas Kim ile birlikte yapacak.
Aktris ayrıca The Buckingham Murders adlı Hansal Mehta yönetmenliğini de tamamladı. Film, Ekta Kapoor ile birlikte yapımcı olarak ilk çıkışını yapıyor. "'Mare of Easttown'u seviyorum ve Hansal bana geldiğinde bunun gerçekten yapmak için can attığım bir şey olduğunu söyledim. Bu yüzden, bu replikleri biraz şekillendirdik, bunda bir dedektif polisi oynuyor. İlk kez bununla uğraşıyorum." dedi.
Oyuncu ayrıca filmin yüzde 80 İngilizce ve yüzde 20 Hintçe çekildiğini söyledi. İngiltere'de kapsamlı bir şekilde çekildi. "Akıcı bir şekilde Hintçe konuşuyorum ve ayrıca Hintçe düşünüyorum çünkü hayatım boyunca yaptığım şey buydu.'' diye ekledi. "Hintçe düşünüp İngilizce konuşmak, aslında yapılması zor bir işti çünkü ilk kez tam tersi bir durumdu."
''Gerçekten bir yapımcı olacağımı hiç düşünmemiştim. Ama bu konuyu duyduğumda ve bunun normal bir Hint filminden çok farklı olduğu gerçeğini duyduğumda... bu çok farklı bir şey oldu. Bu yüzden bunun gerçekten güzel ve farklı olacağını düşündüm. Ve Ektaa ve Hansal bana, 'senaryoyu bu kadar çok sevdiğine göre, neden yapımcı olarak da katılmıyorsun ve ne düşündüğün konusunda birkaç telefon görüşmesi yapıp ona adını vermiyorsun? ' dedi. Biraz düşündükten sonra, bir şeyi çok seviyorsam ve bu oynamak istediğim bir karakterse, bunu yapmanın eğlenceli olduğunu düşündüm. Bu ilk kez oluyor. Bunu tekrar tekrar yapar mıyım bilmiyorum. Ama bakalım.'' dedi.
Bu filmle Kareena Kapoor Khan yapımcı oluyor. Ekta Kapoor'un ortak yapımcılığını üstleneceği projenin yönetmenliğini Hansal Mehta üstlenecek. Ekta ve Kareena Kapoor Khan daha önce 2018'de komedi Veeri Di Wedding'de birlikte çalıştılar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?