Kartik Aaryan'ın Fedakarlığı: Yapımcılığa Soyunmuş!


Kartik Aaryan
için işler şimşek hızında ilerliyor gibi görünüyor. Bhool Bhulaiyaa 2 ile önce yıldızlık, ardından tam tamına bir yıldızlık. Ve şimdi Kartik, yakında çıkacak olan filmi Shehzada ile yapımcılığa soyundu. Meğer filmin yapımcılarından biriymiş.
Kartik'e çok yakın bir kaynak, ''Planlı falan değildi. Kartik'in yapımcılığa dönüşmesinin ilk günleri bunlar. Oyunculuk kariyerine yeni başlamıştı zaten. Ama sonra beklenmedik bir şey oldu. Shehzada mali bir krizle karşı karşıya kaldı ve o anda birisi devreye girmeseydi proje duracaktı.'' dedi.
Bu, Kartik'in projeyi kurtarmak için öne çıktığı zaman aslında. ''Kartik ücretinden vazgeçmeyi teklif etti. İşte o zaman diğer yapımcılar ona yapımcı olarak katılmayı teklif ettiler.'' diye de ekledi. Gerçekten büyük bir şey bence Kartik'in yaptığı.
Rohit Dhawan'ın yönettiği Shehzada filminde Kriti Sanon da rol alıyor. 2020 Telugu filmi Ala Vaikunthapurramuloo'nun (Ala kelimesinden sonrasını okuyor musunuz yoksa benim gibi sallıyor musunuz) yeniden yapımı olan film, 10 Şubat 2023'te gösterime girmeye hazırlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?