Kartik Aaryan'ın Filmi Shah Rukh Khan'a Olan Saygısından Ötürü Erteleniyor

Shehzada, yılın en çok beklenen Bollywood filmleri arasında. Bhool Bhulaiyaa'nın gişe rekorları kıran başarısının ardından Kartik Aaryan'ın beyaz perdeye dönüşünü işaret ediyor. Filmin fragmanı ve müziği tüm dijital platformlarda gündem olurken Bollywood Hungama, 10 Şubat 2023'te geleceği duyurulan Shehzada'nın şimdi bir hafta ertelendiğini paylaştı.
"Pathaan, Hindistan'da gişede akıl almaz işler yapıyor ve sonunda Baahubali 2'nin rekorlarını kırabilen Bollywood filmi. Film Hindistan'da rekorlar kıran bir iş yapıyor ve Kartik Aaryan, film endüstrisi için çok iyi giden bir filmin ardından kendi filminin sadece 2 hafta içinde vizyona girmesinin haksızlık olacağını düşünüyor. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, Shah Rukh Khan'a saygılarından ve her iki filmin de birbirinin işini engellemesinden dolayı, Kartik ve Shehzada yapımcılarının filmi bir hafta ertelemeye karar verdiklerini duyurdu.
Shehzada ekibi, bu hareketin hem Pathaan'a hem de Shehzada'ya fayda sağlayacağından emin. ''10 Şubat'ta piyasaya sürülmesi iş açısından bile mantıklı değil, çünkü Pathaan rekor kırması nedeniyle etrafın konuşması olmaya devam edecek. Bir hafta sonra gelmek iş açısından mantıklı çünkü bu, hem filmlerin büyük kazanmasına hem de izleyicilere nefes alma alanı sağlamasına fayda sağlayacaktır.''
Shehzada ayrıca başrollerde Kriti Sanon ve Paresh Rawal'a yer veriyor. Rohit Dhawan'ın yönettiği filmin yapımcılığını Bhushan Kumar, Allu Arvind ve Aman Gill ile birlikte üstleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?