Pathaan Bugün Vizyona Girdi!

Uzun, çok uzun bir aradan sonra Hint sinemasının en çok beklenen filmi Pathaan burada ve gişede fırtına gibi esiyor! İlk gösterimin hemen ardından izleyiciler Pathaan'ın bir gişe rekortmeni olacağını anladılar ve filmin 300'den fazla gösterimi tüm Hindistan'da arttı! Bu benzeri görülmemiş bir şey. Zaten onca bekleyişe değmeseydi çok üzülürdüm. Umarım en kısa zamanda OTT platformuna gelir de biz de izleyebiliriz.
Hintçe, Tamilce ve Telugu formatlarında dünya çapında toplam ekran sayısı şu anda 8000. Yurtiçi - 5.500 ekran, uluslararası - 2.500 ekran. Bu, Hint sinema tarihindeki bir Hint filminin şimdiye kadarki en büyük yayını denebilir.
Bollywood Hungama'nın günün erken saatlerinde bildirdiği gibi, Pathaan aynı zamanda dünyada 100'den fazla ülkede gösterime giren ilk Hint filmi. Bu başarı hakkında konuşan Yash Raj Films'in Uluslararası Dağıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nelson D'Souza, "Bu, özellikle pandemi sonrası, tiyatro işindeki canlanmayı akılda tutarak çok yüreklendirici bir işaret. Pathaan 100'den fazla ülkede yayınlanacak. Bu, YRF'nin casus evreninin dördüncü filmi ve değerli serimizin her filmde nasıl daha da güçlendiğini görmek harika. Pathaan ve denizaşırı bölgelerden neler toplayabileceği konusunda çok iyimseriz. Yılın başında tiyatro dağıtım işine neşeyi geri getirebilmelidir.'' diyor.
Pathaan, Aditya Chopra'nın iddialı casus evreninin bir parçası ve içinde ülkenin en büyük süper yıldızları Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham bulunuyor. Film, Salman Khan'a da yer veriyor. Ayrıca Ashutosh Rana ve Dimple Kapadia da yer alıyor. Film bugün vizyona girdi!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?