Pathaan'ın Yayınlanmasıyla SRK Jawan Filminin Çekimlerine Devam Edecek

Pathaan'ın dünya çapında sinemalarda gösterime girmesiyle, Shah Rukh Khan gişede hızla yükseliyor ve tek ekranda bile çok ihtiyaç duyulan desteği gördü. Film açılış gününde Hindistan'da Hintçe, Tamilce ve Telugu dilinde 57 crore Rs elde etti. Filmin etrafındaki tepkiler olumlu olmaya devam ederken, aktör Pathaan için bir aylık bir ara verdikten sonra işe geri dönmeye hazırlanıyor. 1 Şubat 2023'te Atlee Kumar'dan Jawan'ın çekimlerine devam edecek.
Peeping Moon'daki bir habere göre Shah Rukh Khan, altı günlük bir program için önümüzdeki hafta Jawan'ın setlerine geri dönüyor. Oyuncunun büyük aksiyon sekansları çekmesi bekleniyor. Sanya Malhotra da kısa bir süre için ona katılacak. Yeni program 31 Ocak'ta başlıyor ve ekip şu anda aynı programa hazırlanıyor. SRK 1 Şubat'ta katılırken, Vijay Sethupathi ve Priyamani Şubat 2023'te çekime devam edecek.
Atlee Kumar ve ekibi eş zamanlı olarak post prodüksiyon üzerinde çalışırken, Mart 2023'e kadar tamamlanacak olan Jawan çekimlerinden bazı kısımlar kaldı. Plan, çeşitli şehirlerde çekim yapmak. Ticari aksiyon projesinde ayrıca Nayanthara, Yogi Babu, Ridhi Dogra ve Sunil Grover rol alıyor.
Red Chillies Entertainment, başrolünde Shah Rukh Khan'ın oynadığı ve yapımcılığını Gauri Khan'ın üstlendiği Jawan'ı sunuyor. Jawan, 2 Haziran 2023'te beş dilde vizyona girecek ve Shah Rukh Khan'ın ilk pan-Hindistan filmi olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?