Polisiye Karakterlerinin Tümü Singham Again'de Bir Araya Mı Gelecek?

Film yapımcısı Rohit Shetty'nin, tıpkı Marvel evreni gibi, kendi polis evrenini geliştirmekle meşgul olduğu şimdiye kadar yaygın bir bilgiydi. Singham serisinden Ajay Devgn, Simmba'dan Ranveer Singh ve Sooryavanshi'den Akshay Kumar'dan oluşan seriler, görünüşe göre Bayan Singham'ı canlandıran Deepika Padukone ile kadın odaklı bir hikayeye de yer açıyor. Polis evreni destanıyla devam eden Shetty, Ajay Devgn'in yer alacağı bir sonraki proje için hazırlanıyor. Singham Again adlı film, önceki iki filmdeki hikayeyi ileriye taşıyacak. İlginç bir şekilde, duyurulmasından bu yana, Singham Again'in Ranveer Singh ve Akshay Kumar'dan küçük rollere yer verip vermeyeceği konusunda önemli bir söylenti olmuştu.
Ajay Devgn'in başrol oyuncusu olduğu Singham Again'de hem Akshay Kumar hem de Ranveer Singh'in yer aldığını doğrulayan projeye yakın bir kaynak, "Burası tam bir polis evreni ve küçük rollerde yer alan karakterlerin de yer aldığı Marvel evreni gibi. Singham Again'de de ayrıca diğer karakterlerden oluşan küçük roller olacak. Hem Ajay hem de Akshay'ın, post jeneriğinde de olsa küçük roller üstlendiği Simmba'da ve daha sonra Ranveer ile Ajay'in görüldüğü Sooryavanshi'de olduğu gibi, Singham Again de Akshay ve Ranveer'e yer verecek. Bu filmler birbiriyle örtüşecek şekilde planlanıyor, yani üçünün de birbirinin filmlerinde yer alacağı açık.'' diyor. Ancak Marvel örneğinde olduğu gibi ortak bir zirve filmine yol açacaklar mı? Kaynak ekliyor, "Oraya ulaşmak için hala zaman var, ancak gerçekleştiğinde polis evreni destanını tamamlayacak büyük bir şey olacağı kesin."
Ajay Devgn'in Singham Again filminde Akshay Kumar'ı Sooryavanshi olarak ve Ranveer Singh'i Simmba olarak görmek, diğer oyuncuların birbirlerinin sinema gezilerinde yaptıkları önceki rollerini görmek kadar heyecan verici olacak.
Filme gelince, Singham Again, Ajay Devgn'in Müfettiş Bajirao Singham rolünü yeniden canlandırdığını bizlere gösterecek. Deepika Padukone ise Lady Singham olarak kadroya katılacak. Bununla birlikte, Kajal Aggarwal ve Kareena Kapoor Khan'ın yalnızca aşk ilgi alanları olarak yer aldığı Singham serisindeki önceki filmlerin aksine, Singham Again'de Deepika, Rohit Shetty'nin polis evrenindeki ilk kadın polis olarak daha etkili bir rol oynayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?