Rani Mukerji'nin Filminin Tarihi Bir Kez Daha Değişti

Bollywood oyuncusu Rani Mukerji, muhteşem performanslarıyla seyircilerin kalbini yıllarca fethetti. Yirmi yılı aşkın bir süredir devam eden kariyerinde Rani, başarı merdivenlerini istikrarlı bir şekilde yükseltti. Aktris, 44. doğum günü vesilesiyle yakında çıkacak olan Mrs. Chatterjee Vs Norway'i duyurmuştu. Film birkaç ay önce tamamlandı ve hayranları merakla sinemalarda vizyona girmesini bekliyor. Filmin vizyon tarihi bir kez daha değişti.

Bunu resmi olarak duyurmak için yakında çıkacak olan filmin yapımcıları, doğrulanmış sosyal medya adreslerine gittiler ve fotoğraf paylaştılar. Rani, resimdeki iki çocuğun annesi gibi görünüyor.
Bu arada, gönderinin başlığında, "Saraswati Puja'nın hayırlı vesilesiyle, işte #MrsChatterjeeVsNorway'den özel bir kare, şimdi 17 Mart 2023'te yayınlanıyor. Bir kadının her şeye rağmen savaşma ve ne pahasına olursa olsun çocuklarını korumak için bir ülkeyi ele geçirme kararlılığına tanık olmaya hazırlanın. #RaniMukerji.'' yazıyor.
Film, uluslararası düzeyde çocukları ve insan haklarını sarsan gerçek bir hikayeden esinlenmiştir. Konuya daha fazla ışık tutan yapımcılardan yapılan resmi bir açıklamada, "Film, Hintli göçmen bir annenin, çocuklarının velayetini geri kazanmak için Norveç koruyucu aile sistemine ve yerel yasal mekanizmaya karşı verdiği mücadelenin öyküsünü anlatıyor." deniyor.
Filmin duyurusu sırasında Rani yaptığı açıklamada, ''Film, gerçek bir insan dayanıklılığı hikayesi ve oradaki tüm annelere adanmış bir film. Gerçekten uzun zamandır okuduğum en harika senaryolardan biri ve hemen bu özel filmi yapmaya karar verdim.'' dedi.
Yapımcılığını Zee Studios ve Monisha Advani, Madhu Bhojwani ve Nikkhil Advani'den Emmay Entertainment'ın üstlendiği filmin yönetmenliğini Mere Dad Ki Maruti ile tanınan Ashima Chibber üstleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?