Ranveer Singh Karan Johar'a Ümit Bağlamış Durumda

Ranveer Singh kasvetli bir yıl geçirdi, Jayeshbhai Jordaar ve Cirkus'un gişede felaket olduğu ortaya çıktı. Yetenekli aktör, tüm umutlarını Karan Johar'ın Nisan ayında vizyona girecek olan Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'sine bağladı. Oyuncu, idollerinden biri olan Dharmendra ile ilk kez ekran alanını paylaşmasına sahip olacaktı.
Dharmendra, "Hem Ranveer hem de Alia çok güzeller. Ve ikisi de çok çalışkan. İyi bir oyuncu olduğunuzda inişler ve çıkışlar önemli değil. Ben de onlardan nasibimi aldım. Her oyuncu başarısızlığı dayanmalıdır. Karan Johar muhteşem bir proje yaptı. Hepimizin yararına olacağına eminim.'' dedi.
Görünüşe göre Ranveer, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani ile ilgili hiçbir şeyin ters gitmemesini sağlamak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmayacak. Gelişmeye yakın bir kaynak, ''Karan'dan filmin telaşlarını kendisine göstermesini istiyor. Ranveer, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani ile ilgili hiçbir şeyin ters gitmemesini sağlamaya kararlı. Ranveer, Alia ile Şubat ayında çekeceği şarkı için tam hazırlık modunda. Şu anda Karan Johar, Ranveer'in kurtarıcısı ve koruyucu meleği haline gelmiş durumda." dedi.