Ranveer Singh ve Janhvi Kapoor Ekran Alanını Mı Paylaşacak?

2021'de Kabir Singh'in yapımcısı Murad Khetani'nin Anil Kapoor - Madhuri Dixit'in başrol oyuncusu Tezaab'ın haklarını aldığı bildirildi. Aslında Khetani, Cine 1 Studios bayrağı altında Kartik Aaryan ve Shraddha Kapoor'un yer aldığı filmi yeniden yapmak istiyordu. Aslında, filmin yapımcılarının ikisiyle görüştüğünü iddia eden bir dizi medya haberi vardı. Ancak şimdi Bollywood Hungama, filmin yapımcılarının oyuncu kadrosunu en üst düzeye çıkarmak için Janhvi Kapoor ve Ranveer Singh'e teklif götürdüğünü öğrendi.
Tezaab yeniden yapımının oyuncu kadrosuyla ilgili ayrıntıları açıklayan iyi bir sektör kaynağı, Bollywood Hungama'ya özel olarak şunları söylüyor: ''Başlangıçta plan, Shraddha Kapoor ve Kartik Aaryan'ı ayarlamaktı. Ancak Murad Khetani ve ekibi şimdi proje için Janhvi ve Ranveer ile görüşmeye karar verdi.'' Kaynağa oyuncu kadrosundaki ani değişikliğin nedenini sorunca şöyle devam ediyor: ''Filmde Kartik ve Shraddha ön sıralarda yer aldı. Ancak, belli bir nedenden ötürü yapımcılar şimdi aynı roller için Janhvi Kapoor ve Ranveer Singh'e yaklaşmaya karar verdiler. Başlangıçta, Tezaab yeniden yapımının yapımcıları önce Ranveer'e başvurdular ve filmde Shraddha yerine Janhvi'yi istiyorlar.''
Tezaab yeniden yapımının son oyuncu kadrosuyla ilgili henüz bir onay olmasa da, Janhvi ve Ranveer'in aynı ekran alanını paylaştığını görmek ilginç olacak. Aslında film, bu ikisinin ekranda ilk kez bir araya geleceği ve ilgili hayranları tarafından takip edilecekleri bir heyecan yaratacağı kesin.