Salman Khan'ın Filminin Fragmanı Da Pathaan'a Ekleniyor!

Shah Rukh Khan'ın çok beklenen filmi Pathaan'ın yayınına Tu Jhoothi Main Makkaar ve Selfiee'nin fragmanlarının eklendiğine dair haberler yakın zamanda çıkmıştı. Görünüşe göre Salman Khan'ın Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın tanıtımı da muhtemelen bu filmle birlikte gösterilecek.
PinkVilla'da yer alan bir habere göre Sallu'nun başrolde yer aldığı filmin ilk tanıtımı Pathaan'ın da vizyona girdiği 25 Ocak'ta yayınlanacak. Bir kaynağın ''Salman Khan ve ekibi Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın 1 dakika 45 saniyelik bir tanıtımını kesti. İzleyiciler, Salman Khan'ın 21 Nisan'da 2023 Kurban Bayramı açılışına hazırlanan aile projesinin dünyasına ilk kez bir göz atacak. Lansmandan sonra, tanıtım, fragmanın lansmanına kadar halka açık sergide olacak.'' dediği aktarıldı.
Salman, on yılı aşkın bir süre önce filmlerini bayramlarda gösterime sokuyor ve büyük bir başarı elde ediyor. Ancak 2019'daki son bayram gösterimi Bharat'tan sonra bunu yapamadı. Salman, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile dört yıl sonra bayramda bir filmini yayınlayacak. Radhe adlı filmini 2020'de bayramda yayınladı, ancak bu film çoğunlukla bir OTT yayınıydı denebilir.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?