Salman Khan'ı Aniden Gösterecekler!

Bollywood Hungama kaynaklı bir önceki haberimizde Aditya Chopra'nın Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham başrollü Pathaan için iki fragman kestiğini bildirmiştik - biri Salman Khan'ın Tiger olarak göründüğü, diğeri ise onsuz olan. Son haftalarda, Salman'ın Pathaan fragmanının bir parçası olup olmayacağına karar vermek için birkaç toplantı yapıldı. Ve şimdi, Salman Khan'ın Pathaan fragmanının bir parçası olmadığını doğrulayabiliriz.

Kaynak, "Yash Raj Films bir ustalık oynadı. Herkes Salman'ın Pathaan'ın bir parçası olduğunun farkında olsa da, seyircinin onun filmdeki izini görmek için sinema salonlarını ziyaret etmesini istiyor. Bu küçük rolü gizli tutmanın daha fazla heyecan yaratacağına inanıyorlar. Film gösterime girdiğinde seyirciyi şaşkına çevireceği için hiç ummadığınız bir anda giriş yapıyor. Bunun hakkında ipucu vermek istemiyorlar çünkü amaç, aniden büyük ekranda görünmesiyle sinema salonlarında bir sonraki seviyenin coşkusunu yaratmak.'' diyor.
Kaynak ayrıca, Salman'ın rolünün çok kısa olmadığını, 15 ila 20 dakikalık uygun bir aksiyon sekansının bir parçası olduğunu da sözlerine ekledi. Ticaret kaynağı, "Büyük ekranda patlamasını bekleyin. Hint sinemasının en iyi süper yıldızları, hayattan daha büyük bazı kötüleri bir araya getirirken görüldü. Mümkün olan en büyük ekranda izlenmesini garanti ediyor." diye paylaştı.
Pathaan'ın fragmanının vatanseverlik, diyaloglar, aksiyon ve yüksek ölçekle dolu olduğu söyleniyor. İçeriden kaynaklara göre, SRK'yi daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkarıyor ve yarın sabah gösterime girdiğinde dünyanın dört bir yanındaki sinema severlerin konuşma konusu olacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?