Sara Ali Khan ve Arjun Kapoor İlk Kez Bir Araya Mı Gelecek?

Daha geçen hafta Bollywood Hungama, Kuttey oyuncusu Arjun Kapoor'un film yapımcısı Homi Adajania'nın bir sonraki projesinde rol almak için görüşmelerde olduğunu bize ilk bildiren kaynak oldu. Ek Villain Returns oyuncusuyla görüşmeler devam ederken, filmin yapımcılarının söz konusu projede yer almak için Sara Ali Khan'da karar vermeyi düşündüklerini duyduk.
İyi bir ticaret kaynağı, "Arjun ile görüşmeler hala devam ediyor, ancak Homi Adajania ve ekibi filmde yer alması için Sara Ali Khan'a da başvurdu. Homi şu anda hem Arjun hem de Sara ile konuşuyor, eğer her ikisi de projede yer almak için onay verirse; ilk kez birlikte ekran alanını paylaşacaklar. Şu anda kesin bir şey söylemek için henüz çok erken olsa da, bu yeni eşleşmeyi beyaz perdede görmek güzel olacak.'' dedi.
Şu anda çalışma cephesinde olan Arjun Kapoor, yakın zamanda Kuttey filminde görüldü ve daha sonra The Lady Killer'da ve ardından Meri Patni Ka Remake'de izlenecek. Öte yandan, 2021 projesi Aatrangi Re'de görülen Sara Ali Khan'ın elinde Laxman Utekar'ın filmi, Gaslight, Ae Watan Mere Watan ve Jagan Shakti var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?