Selfiee Filminden İlk Poster

Malayalam filmi Driving License'ın yeniden yapımı olan Akshay Kumar ve Emraan Hashmi'nin başrol oyuncusu olduğu Selfiee, iki yıldızı ilk kez birlikte karşımıza çıkaracak. Buna ek olarak, Dharma Productions tarafından üretildi. Filmin alışılmadık bir üçlü getirdiği düşünüldüğünde, bu konuda çok büyük bir söylenti var. Ve şimdi beklentiyi artıran yapımcılar, filmin özel bir posterini yayınladılar.
Orijinal film Driving License'da Prithiviraj Sukumaran'ın popüler bir süperstar rolünde yer aldığı, Suraj Venjarammoodu'nun ise bir Motorlu Taşıt Müfettişi karakterini denediği biliniyor. Son sinema afişine göre, Akshay Kumar Prithviraj rolünü üstlenirken, Emraan Hashmi polis olarak görülecek. En son poster, iki karakterin filmde sahip olacağı devasa yüzleşmeyi açıkça gösteriyor. Dharma Productions'ın yapımcısı ve baş yöneticisi Karan Johar bunu Instagram hesabında paylaşarak, " #Selfie 24 Şubat'ta sinemalarda.'' yazdı. Tabii birkaç bir şey de yazmış ama Hintçe.
Film, süperstarın büyük bir hayranı olan ve yasadışı bir şekilde de olsa zor bir durumdan kurtulmasına yardım etmeye karar veren bir MVI'nın etrafında dönüyor, ancak bir şartla: onunla şahsen tanışmak istiyor. Bununla birlikte, ikisinin birbirine kenetlenmesiyle bir fiyaskoya dönüşüyor ve ortaya çıkan kavga, hem profesyonel hem de kişisel yaşamlarını etkiliyor.
Selfie'nin yönetmenliğini Raj Mehta üstleniyor. Filmin 24 Şubat'ta beyaz perdeye gelmesi bekleniyor. Gelen haberlere inanılırsa fragmanın 19 Ocak'ta vizyona gireceği söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?