Serinin Dördüncü Filmi De Geliyor!

Krrish 4, uzun süredir konuşuluyor. Hrithik Roshan, serinin dördüncü filmini 2021'de onayladı, ancak son senaryo o sırada kesinleşmemişti. 2 yıl sonra, film bir engelle karşılaşmaya devam ediyor ve devasa hayran kitlesinden gerçekten dualara ihtiyacı var deniyor.
Film hakkında daha önce pek çok heyecan verici detay ortaya çıkmıştı. Yönetmen Rakesh Roshan'ın senaryo üzerinde çalıştığı, Rajesh Roshan'nın ise şarkılarla ilgilendiği daha önce ortaya çıkmıştı. Ayrıca Hrithik'in filmde en az bir şarkı söyleyeceği de paylaşılmıştı.
En son güncellemeyi veren Hrithik Roshan, Pinkvilla'ya, ''Bence hepimiz bir araya gelip küçük bir dua etmeliyiz. Krrish 4 hakkında her şey ayarlandı ama küçük bir teknik ayrıntıya takılıp kaldık. Umarım yıl sonuna kadar bunun üstesinden geleceğiz. Krrish 4 kesinlikle yapım aşamasında ve çok yakında olacak.'' dedi.
Sürekli sorulan sorulardan biri Jaddoo'nun Krrish 4'ün bir parçası olup olmayacağı. 20 yıl sonra olası dönüşüne tepki gösteren Hrithik Roshan, "Bunun için filmi izlemelisiniz." yanıtını verdi.
Oyuncudan ayrıca filmle ilgili bir söylenti ve bir gerçeği paylaşması istendi. Hrithik, "Krrish kaybeder... Jadoo ölür." diye yanıt verdi.
Krrish 4, bilimkurgu serisinin dördüncü filmi. Daha önce Koi Mil Gaya (2003), Krrish (2006) ve Krrish 3 (2013) yayınlandı ve hayranlarından büyük övgüler aldı. Bana hiçbir zaman çekici mantıklı gelen film serisi olmadığı için asla izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?