Shah Rukh Khan'dan Pathaan Yorumu

Shah Rukh Khan, oyunculuk becerileri, eğlendirme gücü, yıldızlığı, nazik kalbi ve jestleriyle tanınır ve tüm bu güzel şeylerin listesi uzayıp gidebilir. Ancak mesele o değil, aynı zamanda zekasıyla da tanınıyor. Şimdi de yakında çıkacak olan filmi Pathaan'ın çıkış tarihi yaklaşırken, SRK yorumlarda bulundu ve seyircinin ondan 'iyi bir film' bekleyebileceğini belirtti. 
Dört yıl sonra SRK büyük ekranlara geri dönecek (birkaç filmde daha küçük rollerde görülmesine rağmen, ancak bunlar yeterli değildi) ve vizyona girmesini heyecanla bekliyoruz. İş cephesinde Pathaan dışında, boru hattında Rajkumar Hirani'den Dunki ve Atlee'den Jawan da var.
Pathaan'ın vizyon tarihi artık çok yakında ve Shah Rukh Khan filmi en iyi şekilde tanıtmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Şimdi, YRF'nin YouTube kanalı tarafından paylaşılan Pathaan hakkında yakın tarihli bir sohbette, Shah Rukh Khan'a izleyicilerin filmden ne bekleyebilecekleri soruldu. Buna 'alaycı kral' zekası ve mizahıyla karşılık verdi.
Pathaan hakkında konuşurken Shah Rukh Khan, "Dürüst olmak gerekirse, insanları 'iyi bir film' ile eğlendirmeyeli uzun zaman oldu. Bu yüzden, bunun tam da bu şekilde olacağını düşünüyorum ve bu bir aksiyon filmi, kalbime yakın. Tüm filmlerim öyle.'' Hayranların da çok heyecanlı kral!