Shah Rukh Khan Dunki İçin Su Altı Çekimi Yapacak!

Ocak 2023 geldi ve tüm gözler şimdi Pathaan'da. Yılın ilk büyük filmi olacak ve Shah Rukh Khan başrolde olduğu için heyecan dorukta. Aslında 2023, süperstarın hayranları için heyecan verici bir yıl olacak çünkü dört yıldan fazla bir süre sonra, hepsi bu yıl vizyona girecek olan üç filmde rol alacak. Pathaan'la yıl başlarken bir sonraki filmi Jawan 2023'ün ortalarında yani 2 Haziran'da vizyona girecek. Bu arada Dunki muhtemelen 2023'ün son filmi olacak. 
Bollywood Hungama, Kasım 2022'de Dunki'nin Suudi Arabistan'da çekilecek ilk Hint filmi olacağını bildiren ilk kaynak oldu. Shah Rukh Khan ve ekibin geri kalanı, Kasım ayı ortasında Orta Doğu ülkesine gitti ve önemli bir program için başarılı bir şekilde çekim yaptı. Ve şimdi, Dunki ekibi filmin çok önemli bir sekansını çekmek için hazırlanıyor.
Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Şu anda, Shah Rukh Khan 25 Ocak'ta vizyona girecek olan Pathaan'ın tanıtımlarıyla meşgul olduğu için çekimler durduruldu. Filmin gösterime girmesinden sonra, Dunki için çekimlere devam edecek. O ve birkaç oyuncu daha su altı çekimleri için çekim yapacak. Shah Rukh karakterinin bir teknede seyahat ettiği sekansın bir parçasıdır. Senaryonun gereklerine göre su altına girmesi gerekiyor. Oyuncu, çekimden önce bir süre su altı eğitimi alacak.'' dedi.
Kaynak, ''Sahne filmde yabancı bir yerde geçiyor. Ama Mumbai'de bir sette çekilecek." diye ekledi.
Kaynak devam etti, ''Bunun çekimi tamamlandığında, tamamlanacak sadece birkaç sahne kalacak. Dunki'nin çekimlerinin Mart ayına kadar bitmesi bekleniyor."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?