Shah Rukh Khan En Zengin Aktörlerin Arasına Girmeyi Başardı!

Shah Rukh Khan ve şöhreti sınır tanımıyor artık. Süperstar, Hindistan sinemasını dünya haritasına koyarak ülkeyi defalarca gururlandırdı. Ve şimdi SRK, dünyanın en zengin aktörleri listesinde yer almak için bazı kült Hollywood yıldızlarını geride bırakan tek Hintli oldu.
World of Statistics tarafından yayınlanan tarihe göre Shah Rukh Khan, tahmini net değeri 770 milyon dolar olan dünyanın en zengin sekiz aktörü listesinde dördüncü sırayı aldı. Tom Cruise, Jackie Chan, George Clooney ve Robert De Niro gibi isimleri geride bıraktı. Kral Allah daha çok versin.
Listeye göre dünyanın en zengin aktörü 1 Milyar Dolar servetiyle Jerry Seinfeld, ardından ikinci ve üçüncü sıralarda Tyler Perry (1 Milyar Dolar), Dwayne Johnson (800 milyon Dolar) geliyor.
Bu arada Shah Rukh Khan, yakında çıkacak olan casusluk-aksiyon gerilim filmi Pathaan'ın vizyona girmesi ve dört yıl sonra beyaz perdeye dönüşü için hazırlanıyor. Filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde Dubai'deki dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa'da gösterildi ve hayranlar, büyük etkinlikten fotoğraf ve videolarla sosyal medyayı doldurdu.
Yönetmen Siddharth Anand, Pathaan'ın etrafındaki yoğun ilgiyi göz önünde bulundurarak kısa bir süre önce şunları söyledi: "SRK'yı yönetmek bir sorumluluk ve aldığı ara nedeniyle bu sorumluluk şimdi daha da büyük ve bu, izleyicide muazzam beklentiler ve heyecan yarattı.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?