Shah Rukh Khan'ın Duygusal Konuşması!

Shah Rukh Khan, geri dönüş filmi Pathaan'ın süper başarısının ardından şu anda yükseklerde geziyor. Aktör, başrollerde Deepika Padukone ve John Abraham'ın da yer aldığı, Siddharth Anand'ın yönettiği film hakkında yürekten konuştu.
Bildiğimiz gibi, SRK dört yıldan fazla bir süre sonra beyaz perdeye ana başrol olarak geri döndü ve bundan önce gişe başarısı açısından kötü deneyimler yaşadı. Tüm bunlar sırasında (Pathaan'da söylendiği gibi), Khan, ikametgahı Mannat'ın balkonunda binlerce kişi toplanacak hayranlarına el sallamak için epeyce görüldü. Pathaan'ın başarı etkinliği sırasında SRK, bungalovunun balkonuna yaptığı ziyaretlerden bahsetti.
Sunucu, SRK'ye efsane filmler yaptığında hayranlarının onu her zaman sevdiğini söylediğinde, oyuncu, ''Aslında, dürüst olmak gerekirse, filmim bir hit olmadığında bile bana aynı sevgiyi veriyorlar.  Ailemin büyükleri bir keresinde bana, ne zaman kendini üzgün hissetsen, seni sevenlere git demişti. Bir şeyler yolunda gitmezse veya ters giderse - hepimizin hayatında ters giden şeyler olur - hayat böyle, böyle olması gerekiyor. İyi günler de olacak, kötü günler de, derlerdi. Bana birlikte çalıştığın insanlara gitme, sana işleri nasıl daha iyi yapabileceğini söyleyen insanlara gitme dendi. Sana sevgi saçan insanlara git. Bana sevgi veren milyonlarca ve milyarlarca insan olduğu için çok şanslıyım. Bu yüzden ne zaman üzgün hissetsem balkonuma giderim. Mutlu olduğumda balkonuma giderim. Tanrı bana o kadar nazik davrandı ki bana her zaman balkon bileti verdi.'' dedi. Ama seni yeriz ki.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?