Shah Rukh Khan ve Saif Ali Khan 20 Yıl Sonra Bir Projede Bir Araya Mı Geliyor?

2018'de Aanand L Rai'nin Zero filminde Anushka Sharma ve Katrina Kaif ile birlikte görüldükten sonra Shah Rukh Khan, 2023'te beyaz perdeye dönmeye hazır. Hayranlar süperstarın tekrar büyük ekranlara dökmesini beklerken, Saif Ali Khan ile yeniden bir araya geleceğine dair haberler su yüzüne çıktı. Biraz daha detaya inelim.
SRK ve Saif, Nikkhil Advani'nin ilk filmi Kal Ho Naa Ho'da ekran alanını birlikte paylaştı. Film bir gişe rekoru kırdı ve aynı zamanda başrolde Preity Zinta rol aldı. Şimdi ikili, neredeyse 20 yıl sonra yeniden bir araya gelecek.
Son raporlara göre, Shah Rukh Khan ve Saif Ali Khan yakında bir proje için bir araya gelecekler, ancak ortak yıldızlar olarak değil. SRK'nin bir sonraki prodüksiyon projesinin başına geçmesi için Saif ile anlaştığı bildirildi. Yaklaşan projenin bir araştırma draması olduğu söyleniyor ve adı geçici olarak Kartavya olacak.
Peeping Moon'daki bir haberde, ''Filmin bir araştırma draması olduğu ve bir polis rolünde Saif Ali Khan'ın oynayacağı söyleniyor. Korkunç bir cinayet davasıyla ilgili merak uyandıran bir gerilim filmi ve adı geçici olarak Kartavya. Bose: Dead or Alive ile tanınan Pulkit, Netflix suç draması Soni'deki polis rolüyle tanınan Sanjay Mishra ve Geetika Vidya Ohlyan'ın da rol aldığı bu filmin yönetmenliğini üstlendi. Yapımcı şimdiden ön prodüksiyona başladı ve Şubat ayının ilk haftasında çekime başlayacak.'' yazıyor. Hadi bakalım, ben tam olarak ikisinin bu projedeki karşılaşmasını pek anlayamadım ama sanırım prodüksiyon kısmında birbirlerine yardımcı olabilirler. Tabii Saif'in rolü de cabası.