Shahid Kapoor Yeni Bir Aşamaya Geçtiğini Duyurdu

Shahid Kapoor'un dijital çıkışı Farzi'nin ilk tanıtımı çarşamba günü akış platformu Amazon Prime Video ve aktör tarafından sosyal medyada ortaklaşa yayınlandı. The Family Man ünlü yönetmenleri Raj Nidimoru ve Krishna D.K tarafından yönetilen yaklaşan projede ayrıca Vijay Sethupathi, Raashi Khanna, Kay Kay Menon, Regina Cassandra, Zakir Hussain, Bhuvan Arora, Amol Palekar ve Kubbra Sait yer alacak.
Fragmandan bahsetmişken Shahid, kameraya bakarken resim yaparken görülebiliyor ve hayatında yeni bir aşamaya girdiğini söylüyor. Ayrıca bu dönemin popülaritesini de sorgulamakta. "Ama sanatçı sanatçıdır, değil mi?" diyor. Göz kırpıyor ve sonra tuvalinde Farzi kelimeleri belirirken gitmek için dönüyor.
Fragmana yanıt veren Raj ve DK fotoğrafa "Woohooo!! Shahid!!'' yazdı. Bu sırada hayranlardan bir bölümü yorum bölümünü devraldı ve Shahid'i selamladı. ''Yeni aşamanız için acayip heyecanlıyım. Yeni aşamanızdan daha fazla şey öğreneceğimi biliyorum." diye yazarken bir başkası, "2023 sizin yılınız olacak Bay Kapoor." dedi. 
OTT çıkışından bahseden Shahid, daha önce PTI'ye şunları söylemişti: "OTT platformuna geçme seçimi, trendi kırmak, farklı bir şey yapmak ve kendime meydan okumaktı. Bunu neredeyse 20 yıldır yapıyorum, meydan okumalı ve heyecanlı hissetmem gerekiyor. Uzun biçimli bir format bu. İlk sezonda sekiz ila dokuz bölüm boyunca nasıl bir karakter oluşturabileceğimi görmek beni heyecanlandırdı. Bundan sonra ne olacağını göreceğiz. Ancak bu, iki saatlik ve hemen hemen tek bölümlük bir karakteri oynamaktan çok farklı. Tüm bu şeyler heyecan verici. Aslında kendimden çok keyif aldım.'' diyor. Shahidciğim, seni görmeyi merakla bekliyorum.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?