Sidharth Malhotra Kendi Düğününe Davet Edilmediğini Söylüyor

Uzun süredir birlikte olan Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, geçtiğimiz günlerden beri evlilik söylentileri hakkında manşetlere çıkıyor. Oyuncu nihayet 'kendi düğünü' hakkındaki sessizliğini bozdu.
Bir haber portalına verdiği röportajda Sidharth, onu düğüne kimsenin, hatta halkın bile davet etmediğini söyledi. Oyuncu, düğün tarihlerini içeren raporları iki kez okuduğunu da sözlerine ekledi. Sidharth, insanların özel hayatı hakkında spekülasyon yapmaması durumunda sorun olmayacağını da sözlerine ekledi. GOODTiMES'a konuşan aktör, insanların onun özel hayatı yerine filmlerine odaklanmasını tercih ederdi.
Son zamanlarda, Kiara'nın yeni gelinlik reklamı, düğünleri hakkında yeni söylentilere yol açtı. Reklamda, aktrisin başında kırmızı bir peçe ve kırmızı geleneksel bir lehenga giydiği görülüyor. Oyuncu, yeni evine vardığında eski anılara takılıp kalan yeni evli bir gelini canlandırdı.
ETimes, Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin Şubat ayında evleneceklerini ve hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini özel olarak doğrulamıştı. Çiftin mehendi, haldi ve sangeet gibi düğün öncesi etkinlikleri 4 ve 5 Şubat tarihlerinde planlanıyor. Çift, evlilikleri için Jaisalmer Palace Hotel'de yer ayırttı ve bu büyük bir olay olacak.
İş cephesinde, Sidharth bundan sonra Rashmika Mandanna'nın rol aldığı 'Mission Majnu'da görülecek. Kiara ise bundan sonra Kartik Aaryan ile 'Satyaprem Ki Katha'da görülecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?