Sidharth Malhotra'nın Yarın Söyleyeceği Heyecan Verici Haber Ne?

Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin Şubat ayında evleneceklerine dair söylentiler bir süredir ortalıkta dolaşıyor. Düğün şenliklerinin 4-6 Şubat'tan itibaren yapılacağı lanse edildi. Sidharth iki gün önce 'Mission Majnu'nun başarı partisinde görüldü ve magazinciler ona 'düğün ne zaman?' diye sorduğunda yüzü kızardı ve konuyu geçiştirdi. Sadece "Misyon Majnu, Misyon Majnu." dedi.
Oyuncu şimdi de yeni paylaşımıyla hayranlarını merakta bıraktı. Altyazısında, "Yarın cesur ve heyecan verici bir şey geliyor!" diye yazdı. Ne olabilir, merak konusu oldu.
Birçok hayran bunun bir film duyurusu olduğunu düşünürken, bazı kullanıcılar da bunun Kiara ile evlilik hakkında olmasını diliyor. Bir kullanıcı, "Herhangi bir promosyon değil, düğününüz olması daha iyi." yorumunu yaptı.
Bazı hayranlar da bunun bir saat markasının tanıtım taktiği olduğunu tahmin ettiler. Bazı hayranlar ona güvenmediklerini ve bunun bir promosyon taktiği olabileceğini söylediler. Sizlerin tahminleri ne yönde? Düğün olsa önceden böyle bir paylaşım gelir miydi?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?