Tanıtım 12 Ocak'ta Geliyor!

Yılın merakla beklenen filminin ilk tanıtımıyla büyük bir beklenti oluşturduktan sonra, Kartik Aaryan ve Kriti Sanon'un başrol oyuncusu olduğu Shehzada, 12 Ocak'ta filmin muhteşem fragmanıyla 2023'ü karşılamaya hazırlanıyor! Hiç tanık olunmayan bir kutlamayla, fragman Hindistan'ın en hareketli şehirlerinde art arda üç gün süren şenliklerle büyük ölçekte kutlanacak.
Ayrıca oyuncular, 14 Ocak'ta Hindistan'ın beyaz çölü olan büyük Rann Of Kutch'ta uçurtma festivali Makar Sankranti'yi kutlamak için yola çıkacak ve onu türünün tek örneği tanıtım lansmanı yapacak.
Shehzada'nın yapımcıları, ''Hindistan'ın her yerinden izleyicilerden gelen bu kadar sevgiyle; karavan lansmanını gerçeküstü bir kutlama haline getirmek zorundaydık. Tüm ekip, nihayet sıkı çalışmalarını göstermek için seyircilerden daha heyecanlı. Bu benzersiz 3 günlük kutlama, izleyicilerimize sürekli sevgi ve destekleri için teşekkür etmenin bir yolu.'' diyor.
Rohit Dhawan'ın yönettiği Shehzada'da Kartik Aaryan, Kriti Sanon, Manisha Koirala, Paresh Rawal, Ronit Roy, Sachin Khedekar yer alıyor ve müziği Pritam, yapımcılığını Bhushan Kumar, Allu Arvind ve Aman Gill üstleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?