The Archies Projesinin Konusu Belli Oldu

Zoya Akhtar'ın yönetmenliği The Archies duyurulduğu günden bu yana manşetlerde yer alıyor. Aslında Suhana Khan, Khushi Kapoor ve Agastya Nanda'nın yer aldığı film, projede bu yeni gelenlerin çıkışlarını yapacak olması sayesinde kasabanın konuşması oldu. Ancak filmin medyada yer almasına rağmen konu hakkında çok az şey biliniyor. Bollywood Hungama, projenin bazı ayrıntılarını ve neyin etrafında döndüğünü ortaya çıkarmayı başardı.
Özel olarak Bollywood Hungama'ya konuşan, geliştirmeye yakın bir kaynak, filmin temel olarak ormansızlaşma - ağaçları yok etme konusuna dayanacağını bize bildiriyor. "The Archies seyircilerin ve medyanın dikkatini çekmeyi başardı. Orman ortamının yer aldığı filmin tanıtımı hem merak uyandırdı hem de sorular sordurdu. Ancak ormanın filmin hikayesinin ayrılmaz bir parçası olduğunu pek kimse bilmiyor. Aslında, The Archies'in hikayesi, merkezi olarak ormansızlaşma konusuna dayanıyor. Film, söz konusu çevre konusu ve doğanın korunması üzerine kuruludur. Filmin tüm fikri bu, bu nedenle tanıtımda bir orman ortamı kullanıldı.''
Yeni grubun ilk projelerinde önemli bir konuya yaklaşmasını izlemek kesinlikle ilginç olsa da, filmde ayrıca Mihir Ahuja, Dot, Yuvraj Menda ve Vedang Raina da kilit rollerde yer alacak. Gençlik, isyan, dostluklar, ilk aşklar ve genç yetişkinlere dair her şeyle dolup taşan bir müzik deneyimi olan film, altmışlar döneminin genç enerjisini, umudunu ve heyecanını işleyecek. Zoya Akhtar'ın yönettiği The Archies'in senaryosunu Reema Kagti ve Ayesha Devitre kaleme alıyor. 1960'larda geçen bir müzikal dram olduğu söylenen filmin Netflix'te vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?