The Crew Üçlüsüne Yeni Bir İsim Daha Katıldı

Güçlü yapımcı ikilisi Rhea Kapoor ve Ektaa Kapoor, yakında çıkacak komedileri The Crew için kadrolarına ekleme yaptılar. Ünlü Tabu, Kareena Kapoor Khan ve Kriti Sanon üçlüsünün başrolde olduğu, zor durumdaki havayolu endüstrisinde geçen bu hatalar ve aksilikler komedisi, bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri.
Ancak heyecan burada bitmiyor - yapımcılar, heyecan verici oyuncu kadrosuna dinamik aktör ve şarkıcı Diljit Dosanjh'dan başkasının eklenmediğini duyurdular! Gişe rekorları kıran müziğiyle dünya çapında bir sansasyon haline geldikten sonra Diljit, hem Punjabi sinemasında hem de Bollywood'da ünlü oyunculuk performanslarıyla büyük ölçüde silinmez bir iz bıraktı. Ve şimdi, bu üçlüyle güçlerini birleştirerek bizi The Crew ile kahkaha dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Çok güzel ifade edilmiş. Filmden umutluyum nedense.
AKFCN Prodüksiyon'dan yapımcı Rhea Kapoor, yeni üye hakkında şunları söyledi: "Kaliteli projelere olan seçici bakışını göz önünde bulundurarak Diljit'in kadroya katılmasından heyecan duyuyoruz. Ekibin her zaman özel bir kaderi olmuştur; daha önce gördüğünüz hiçbir projeye benzemez. Oyuncular ve ben izleyicilere heyecan verici ve unutulmaz bir sinema deneyimi yaşatmaktan heyecan duyuyoruz." dedi.
Hikaye, çalışan ve hayata devam etmek için koşuşturan üç kadını anlatıyor. Ancak yollarına devam etmeye çalışırken, kaderleri onları beklenmedik ve asılsız durumlara sürükleyerek bir yalanlar ağına düşmelerine neden olur.
Rajesh Krishnan'ın yönettiği ve Balaji Motion Pictures Limited ile Anil Kapoor Productions'ın ortak yapımcılığını üstlendiği The Crew, Mart 2023'ün sonundan itibaren çekimlere başlayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?