Vicky Kaushal'ın Rolü Belli Oldu!

Bollywood oyuncusu Vicky Kaushal, tarihi bir film yapmaya hevesli. Oyuncu daha önce Takht ve The Immortal Ashwatthama ile sözleşme imzalamıştı ancak projeler arka plana atıldı. Bu, imzaladığı üçüncü tarihi film ve Vicky'nin romantik bir komedi yaptığı Laxman Utekar tarafından yönetilecek. Oyuncu, yaklaşan projede Chhatrapati Sambhaji Maharaj rolünü deneyecek. Sambhaji Raje olarak da bilinen Sambhaji Bhosale, Maratha İmparatorluğu'nun ikinci Chhatrapati'si ve Chhatrapati Shivaji Maharaj'ın en büyük oğluydu. 1681'den 1689'a kadar hüküm sürdü. Film şu anda ön yapım aşamasında ve yazımı tamamlandı. Oyuncu filmi çekmeyi kabul etti ve bir süre sonra bir duyuru yapılacak.
Peeping Moon Outlet'e göre projenin yapımcılığını Dinesh Vijan'ın Maddock Films üstlenecek. ''Daha önce Luka Chuppi ve Mimi gibi kaygısız filmler yöneten Laxman Utekar, uzun süredir Sambhaji Raje (Sambhaji'nin resmi adı) üzerine bir film yapmayı planlıyor. Bu, sonunda hayata geçirmeye hazır olduğu iddialı bir tutku projesi ve onu olabildiğince görkemli hale getirmek için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor. Son altı aydır bu proje üzerinde çalışıyor ve birinci sınıf yaratıcı ve teknik yeteneklerden oluşan bir ekibi bünyesine kattı. Yazım bitti ve Laxman ve ekibi şu anda ön prodüksiyon aşamasındalar. Dinesh Vijan tam desteğini veriyor ve bu filmi gerçekten görsel bir gösteri haline getirmek için büyük bir bütçe ayırdı.'' dendi.
Bu proje ile Vicky Kaushal'ın gerçek hayattan esinleneceği altıncı rolü olacak. Daha önce Raazi, Sanju, Uri: The Surgical Strike, Sardar Udham ve yaklaşan proje Sam Bahadur'da gerçek hayattaki veya gerçek olaylardan ilham alan rolleri oynadı.
İş cephesinde, Vicky Kaushal bundan sonra Meghna Gulzar'ın SamBahadur'unda rol alacak, Laxman Utekar'la Sara Ali Khan'la birlikte oynadığı başka bir projesi ve Manushi Chhillar'la birlikte bir YRF filmi var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?