Vicky Kaushal Karşımıza DJ Mohabbat Olarak Çıkıyor! İşte Detaylar

Filmin adının dayandığı rol hakkındaki birçok spekülasyondan sonra Anurag Kashyap, Alaya F ve Karan Mehta'nın başrollerini paylaştığı, Vicky Kaushal'ın DJ Mohabbat olarak yer aldığı Almost Pyaar With DJ Mohabbat filmini sunuyor. Bu aynı zamanda Anurag Kashyap ile özel bir rol oynayan ve romantik filmde daha önce hiç görülmemiş bir karakterde yer alacak olan aktör arasındaki dördüncü işbirliğine de işaret ediyor.
Vicky Kaushal'ın filmdeki özel rolü hakkında konuşan Anurag Kashyap, ''DJ Mohabbat karakteri hikayenin o kadar ayrılmaz bir parçası ki, onu özel birinin oynamasını istedim. DJ Mohabbat aşkın sesidir ve iki hikaye arasındaki kanaldır ve ben öyle birini istedim. Herkesin ona güvendiği ve inandığı için sevdiği birini. Vicky, onu tanıdığımdan beri benim için öyle. Her zaman içinden geleni söyler, asla unutmaz, seyircisine, insanlara ve canlandırdığı karakterlere minnettardır. SRK olmazsa kim olur diye sorduğumda tüm kadrom, kızım ve arkadaşları hep bir ağızdan Vicky Kaushal dediler.'' diyor.
Öte yandan, bu rolü devam ettiren Vicky Kaushal namı diğer DJ Mohabbat, ''Anurag bey bir akıl hocası, bir arkadaş ve bir bakıma benim sinema dünyasına açılan pencerem oldu. Benimle bu rol hakkında konuştuğunda hemen kabul ettim ve bu özel görünüm, özel arkadaşım tarafından yapılan özel bir film için.'' dedi.
Film Karan Mehta'nın çıkışını işaret ediyor ve sevgilisi olarak Freddy aktrisi Alaya F'e yer veriyor. Film, Anurag Kashyap'ın modern aşka övgüsü olarak lanse ediliyor. Good Bad Films Productions çatısı altında Zee Studios tarafından sunulan filmin 3 Şubat 2023'te vizyona girmesi planlanıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?