Vidya Balan Neden Sanjay Leela Bhansali ile Çalışmak İstemedi?

Vidya Balan'ın, Sanjay Leela Bhansali'nin, Gangubai Kathiawadi'nin bir sürü övgü alarak kenara çekilmesinin 'saçma' olduğuna dair açıklaması hoş olmayan bir sürpriz oldu. Ama aslında bu doğru değil - Alia Bhatt tüm dünyadan övgü alıyor ve yönetmen, dikkatleri kendisine çekmek için kasıtlı hiçbir şey yapmadı.
Ama buradan Vidya'nın, yönetmene kin beslediği sonucuna ulaşamayız. Vidya, Bhansali'nin 2009 yılına dayanan tarihi bir proje olan Chenab Gandhi'de başrolü oynamaya hazırdı. Bhansali yapımcılığını üstlenirken, Vibhu Puri yönetecekti. Amitabh Bachchan başrolü oynayacaktı. Vidya Balan, Rajeev Khandelwal'ın karşısında hayati bir rol oynayacaktı.
Ama proje hiçbir zaman yürürlüğe konmadı. Sebeplerden biri, açıkça hiçbir sebep belirtmeden vazgeçen Vidya Balan'dı. Bachchan'ın başrolünü oynadığı bir filmde çok önemli bir role sahip olmayacağını hissettiği söylendi. Ancak Vidya, sırasıyla Saif Ali Khan ve Abhishek Bachchan ile eşleştirildiği Eklavya ve Paa'da Amitabh Bachchan ile çalışmıştı.
Görünüşe göre Chenab Gandhi'de Rajeev Khandelwal ile birlikte rol almak istemedi. Birinci sınıf kahramanlar, ekrana hakim olduğu bilinen aktrislerle çalışmak istemez.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?