Aamir Khan'ın Salman Khan'a Teklif Ettiği Film Hangisi?

Aamir Khan geçtiğimiz günlerde oyunculuğa ara verme kararını ve aynı zamanda bir oyuncu olarak Campeones'in resmi uyarlamasından geri adım atma fikrini açıklamıştı. Ancak basın açıklamasında Aamir, filmle yapımcı olarak ilişkilendirilme planlarını doğrulamıştı. Ve şimdi en son duyduğumuz, Aamir'in yakın arkadaşı Salman Khan'a Campeones teklif ettiği.
Aamir Khan'ın yakın bir arkadaşı Bollywood Hungama'ya "Aamir, Salman'ın Campeones filmini yapmasını istiyor." dedi. Ayrıca Salman'ın filmle çok ilgilendiğini ama diğer teklifleri değerlendirdiğini de duyuyoruz. "Salman senaryoyu beğendi ve kariyerinde ilk kez koç rolünü oynamak istiyor. Önümüzdeki 15 gün içinde imza atması ve bu Aamir Khan filminin çekimlerine bu yıl yazdan itibaren başlaması bekleniyor.''
Hintçe Campeones uyarlaması, Champions olarak adlandırılacak ve Salman'ın engelli bir takıma koçluk yapacağını bizlere gösterecek. Daha önce Aamir Khan'ın filmi yapması gerekirken, şimdi rolün ve hikayenin Salman Khan'a daha uygun olduğunu düşünüyor. Bu olursa, bu işbirliği Hint sinemasının en büyüğü olacak.
Salman ve Aamir, 1994 yapımı komedi filmi Andaz Apna Apna'da birlikte çalıştılar. Ancak bu, o zamandan beri oyuncu ve yapımcı sıfatıyla birlikte ilk projeleri olacak. Champions, yapımcılığını AKP ve SKF'nin üstlendiği RS Prasanna tarafından yönetilecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?