Aashiqui 3'ün Başrolleri Belli Oldu!

Vishesh Films ve T-Series, 20 yıldan uzun bir süre sonra, 1990'daki müzikal hitleri Aashiqui'nin Aashiqui 2 adlı devam filmini çıkardılar. İlk filmde Rahul Roy ve Anu Agarwal rol alırken, devam filminde başrollerde Aditya Roy Kapur ve Shraddha Kapoor vardı. Serinin Aashiqui 3 adlı üçüncü filminin başrolünde Kartik Aaryan yer alacak. Zirvede bıraksaydınız ne olurdu ki? Abartmayın yahu.

Son zamanlarda birkaç isim öne süren medya ile Kartik'in karşısında rol alacak olan oyuncu hakkında çok fazla spekülasyon yapıldı. Ama şimdi Bollywood Hungama, yapımcıların Sara Ali Khan ile Aashiqui 3'te Kartik'in karşısında başrol oyuncusu olarak rol almak için görüştüklerini öğrendi.
Sara devreye girerse bu, Sara ve Kartik'in 2020'de Imtiaz Ali'nin Love Aaj Kal filminden sonra ikinci kez karşılıklı rol alması olacak. Aynı arayış da şu anda devam ediyor.
Kartik en son Rohit Dhawan'ın geçen hafta yayınlanan Shehzada'sında görüldü. Gelecek diğer filmleri söz konusu olduğunda, Kiara Advani ile birlikte rol aldığı Satyaprem Ki Katha ve film yapımcısı Kabir Khan ile isimsiz bir projesi var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.