Akshay Kumar'ın Filmleri Neden Başarısız Oldu?

Bu haftanın başlarında, Akshay Kumar'ın bir başka filmi daha vizyona girdi. Emraan Hashmi'nin de başrolde yer aldığı Selfie, Malayalam filmi Driving License'ın yeniden çevrimi olan bir aksiyon komedisi. Filmden 'Main Khiladi Tu Anari' adlı şarkının fragmanı ve yeniden uyarlaması oldukça beğenilirken, film izleyicilerden ses getirmeyi başaramadı. Yakın tarihli bir röportajda, Hindistan vatandaşlığı için Kanada vatandaşlığından vazgeçmekte ısrar eden aktör, gişedeki son başarısızlıklarından da bahsetti. Süperstar ayrıca herkesten seyirciyi suçlamamasını istedi ve filmlerinin başarısız olması konusunda suçu kendi üzerine aldı.
Aaj Tak ile yaptığı röportajda Akshay Kumar, son sinema filmlerinin performansı hakkında konuştu ve "Bu harika bir alarm, filmleriniz başarsızı oluyorsa, bu sizin değişme zamanınızın geldiğine dair bir alarmdır. Değişmeye çalışıyorum, yapabileceğim tek şey bu. İzleyiciyi veya başkasını suçlama. Bu %100 benim hatam. Filmin başarısız olması seyirci yüzünden değil. Seçtiklerin yüzünden. Belki de filmde doğru malzemeleri vermemişsindir." diyor.
Ayrıca aktör, geçmişte 16 ardışık başarısızlık verdiği filmler açısından çok daha kötü bir kader yaşadığını da anlattı. "Bu benim başıma ilk kez gelmiyor. Bir zamanlar sekiz filmim üst üste başarısız olduğunu gördüm. Şimdi üç-dört filmim üst üste geldi, işe yaramadı. Seyirci değişti, senin de değişmen gerek, kendini parçalaman gerekiyor.'' diye devam etti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?