Alia Bhatt Kendini ve Çağdaşlarını Takdir Ediyor

Diğer kadınları bir kraliçe gibi desteklemek söz konusu olduğunda, Ali Bhatt gibisi yoktur. Oyuncu, çağdaşlarını yüceltmek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Brahmastra oyuncusu gerçekten başkaları için iyilik dilemenin güzelliğine inanıyor. Son zamanlarda, arkadaşları Deepika Padukone ve Katrina Kaif'e övgüler yağdırdı ve bazı arkadaşlık hedeflerini sıraladı.
Alia şu anda kişisel olarak güzel bir dönemin tadını çıkarıyor. Çift, hayatının aşkı Ranbir Kapoor ile evlendikten sonra kızları Raha'yı dünyaya getirdi. Şu anda doğum izninde ama yakında beyaz perdede olacak. Alia geçenlerde kardeşlikten bahsetti ve kariyer ve iş seçimleri söz konusu olduğunda katıksız cesaret gösterdikleri için Deepika ve Katrina'yı takdir etti.
SheThePeopleTV ile yaptığı bir röportajda, yeni anne Alia Bhatt, Bollywood güzelleri Katrina ve Deepika'ya tam not verdi. ''Burada diğer kadın girişimcilerden bahsederken, çağdaşlarıma seslenmek istiyorum. Mesela, denediğim güzel ürünlerle kendi cilt bakım markası 82 East'i kuran Deepika gibi biri. Başka bir arkadaşım olan Katrina'nın kendi makyaj markası var - Kay Beauty. O da yine makyaj pazarında çok başarılı oldu ve kendisi için son derece en iyisini yaptı. Dediğim gibi, belli bir markaya olan inancının arkasında durabilen ve başarabilen kadınlara gerçekten hayranım. Kadın yapımcılar gibi, örneğin kadın yönetmenler gibi, onları desteklemeye devam edeceğim. Kadın oldukları için değil. Sadece cesarete hayran olduğum ve kimin öne çıkıp bunu kendi başıma yapacağım gibi bir şey diyebileceğine hayran olduğum için.''


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?