Allu Arjun Jawan'da Mı Yer Alacak?

Allu Arjun'un yıldız gücü, 2021'de Pushpa: The Rise'ın büyük başarısının ardından büyük bir yükselişe tanık oldu. Telugu süperstarı, filmin devam filmini başlatırken haber olmaya devam ediyor. Ancak bu haber Pushpa 2 ile ilgili değil, Shah Rukh Khan filmi Jawan'daki özel görünümüyle ilgili. Nayanthara ve Vijay Sethupathi'nin başrollerini paylaştığı filmde, son raporlara göre aktörün küçük bir rolünün yer alması bekleniyor. İlginç bir şekilde, eğer bu doğruysa, Arjun Bollywood çıkışını bu projeyle yapacak.
Peeping Moon'un raporlarına göre, Allu Arjun'a Jawan'da özel bir rol teklif edilmiş gibi görünüyor, ancak aktör henüz onaylayıp imzalamadı. Bu raporlarda bir kaynağın, ''Allu'ya filmin hikayesinde çok önemli bir rol oynayan bir rol teklif edildi. Anlatım daha dün oldu ve Allu Arjun henüz onayını vermemiş olsa da Atlee filmi çekeceğinden umutlu. Shah Rukh ile ekranda hiç görülmemiş birinci sınıf bir yıldız gerektirdiğinden, bu özel bölümün oyuncu seçimi yönetmen için oldukça zor oldu. Allu, son onayını birkaç gün içinde verecek ve ondan evet olmasını bekliyor ve diliyoruz.'' dediği aktarıldı.
Geçmişte, Atlee ile harika bir ekran dışı yoldaşlığı paylaşan Thalapathy Vijay'in de bu projee küçük bir rolde görüleceğine dair haberler vardı. Söylentiler, Shah Rukh Khan'ın Chennai'de film için çekim yaparken Tamil süperstarıyla vakit geçirdiğini tweet atmasının ardından geldi. Hadi bakalım herkes için hayırlısı olsun.