Aryan Khan Babasından Dolayı Özel Muamele Görmek İstemiyor

Şimdiye kadar Shah Rukh Khan'ın oğlunu merak eden herkes, Aryan Khan'ın kamera karşısına geçmekle ilgilenmediğini biliyor. Aryan, seçtiği meslek olarak film yapımcılığını seçti. Khan'a yakın kaynakların söylediğine göre kendisi; gençler, onların özlemleri, rüyaları ve kabusları hakkında olan ilk web dizisiyle meşgul.
Bir aile dostu, ''Bu anlamsız bir dizi değil, bu konuda bana güvenin. Aryan uçarı bir insan değil.'' diyor. Aryan, ciddiyetini doğrulamak istercesine, proje tamamlanana kadar dizisini herhangi bir yayın platformuna satmamaya karar verdi.
"Aryan son teslim tarihi vb. gibi baskılar istemiyor. Daha da önemlisi, dizisini herhangi bir yayın platformunun boyuna eğilmeden istediği gibi yapmak istiyor. Anlaşmayı kapatmak için onu takip eden neredeyse tüm büyük akış platformlarına sahip. Ancak Aryan, sosyeteye yeni başlayan biri olmasına rağmen neden tamamlanmamış serisini almaya istekli olduklarını biliyor. Babasının oğlu olduğu için özel muamele görmek istemiyor.'' diye ekledi. Akıllı çocuk.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?