Bir Ajay Devgn Projesi De Ertelendi Mi?

Drishyam 2'nin muazzam başarısından sonra, sonraki iki Ajay Devgn filmi - Bholaa ve Maidaan - hem izleyiciler hem de sektör tarafından merakla bekleniyor. Aksiyon projesi Bholaa'nın 30 Mart'ta gösterime girmesi planlanırken, Maidaan'ın 12 Mayıs'ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Ama şimdi, en son duyduğumuz, Amit Sharma'nın yönettiği spot dramanın bir kez daha ertelendiği.
"Maidaan prestijli bir proje ve gişede uzun soluklu olmak için net bir şans veren bir çıkış tarihini garanti ediyor. 12 Mayıs, sürekli yayın akışıyla karmaşık bir tarih gibi gözüküyor ve bu nedenle, yapımcılar filmi şimdi 23 Haziran 2023'te yayınlamaya karar veriyorlar.'' Bir kaynağın dediğine göre, bu, başka bir gecikme olmaksızın filmin son tarihi olacaktır.
"Maidaan'ın düzenlemesi, 12 Mayıs zaman çizelgelerine göre ayarlanacak ancak buradaki sorun, içerik teslimindeki gecikme değil, iyi bir yayın dönemi olmaması. Takvimleri taradıktan sonra, ekip artık Maidaan'ı 23 Haziran 2023'te yayınlamaya kararlı.''
Maidaan, Syed Abdul Rahum'un biyografisi ve içerdekilere göre Ajay Devgn'in kariyerinin zirvesinin belirleyici filmlerinden biri olduğu söyleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?