Kangana Ranaut Aamir Khan'a Laf Sokuyor!

Bollywood'un kraliçesi namı diğer Kangana Ranaut, keskin diliyle tanınır. Fikirlerini özür dilemeden ortaya koyma söz konusu olduğunda sözlerini asla esirgemez. Hep de bu sebepten ötürü manşetlerde.
Şu an itibariyle, Bollywood'un mükemmeliyetçisi Aamir Khan, Dhakkad oyuncusu Kangana'nın radarına girdi. Aamir kısa süre önce yazar Shobhaa De'nin bir kitap lansman etkinliğine katıldı ve burada ona biyografisi yapılırsa onu kimin iyi oynayacağı soruldu. Oyuncu, Alia Bhatt, Deepika Padukone ve Priyanka Chopra isimlerini söyledi. Ancak, Kangana'nın adını söylemeyi unuttu ve Kangana şimdi viral videoya yanıt verdi. 
Olağanüstü performanslarıyla dört kez Ulusal Ödül kazanan Kangana Ranaut, aktörün Shobhaa De'nin biyografisinde çalışabilecek aktrisler listesine adını eklemeyi unutmasının ardından Aamir Khan 'Bechara' adını verdi. (zavallı). Aamir, Alia, Deepika ve Priyanka isimlerini aldığında, Shobhaa De ona hemen Kangana'yı hatırlattı. Aktör, ''Evet, o da iyi yapardı. Kangana bunu iyi yapardı. O güçlü bir aktör, çok yönlü.'' dedi. Ancak Kangana, sözlerinden etkilenmiş görünmüyordu ve Dangal aktörünün onun adını almamak için elinden geleni yaptığını düşündü.
Kangana Ranaut, Twitter hesabından viral olan videoya tepki gösterdi. ''Zavallı Aamir Khan… ha ha, benim üç kez ulusal ödüllü tek aktris olduğumu bilmiyormuş gibi davranmak için elinden geleni yaptı, bahsettiği kişilerin hiçbirinde bir tane bile yok… Teşekkürler @DeShobhaa ji. Seninle oynamayı çok isterim.''
Oyuncu burada durmadı ve bir dizi tweet ile Aamir Khan'a saldırmaya devam etti. Kangana Ranaut, siyasi ideolojilerinin Shobhaa De'den farklı olduğunu ancak jestinden etkilendiğini açıkladı. Şöyle yazdı: "Shobhaa ve ben zıt siyasi görüşlere sahibiz ama bu onun sanatı, sıkı çalışmayı ve kişinin bütünlüğünün ve değer sisteminin yansıması olan zanaatıma bağlılığını kabul etmesini engellemiyor... yeni kitabınız için en iyisini diliyorum."
Bilmeyenler için söylüyorum, Kangana Ranaut Aamir'e ilk defa saldırmıyor. Laal Singh Chaddha'nın yayınlanması sırasında, Aamir'i 'tüm olumsuzlukların beyni' olarak nitelendirdi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?