Bollywood Hayranlarını Pek Bir Sevindirecek O Haber!

Merakla beklenen Netflix belgesel dizisi The Romantics çok yakında. YRF film stüdyosu Yash Chopra'nın mirasına ve bunun ülke üzerindeki son 50 yıldaki kültürel etkisine bir övgü niteliğinde olan proje, 14 Şubat Salı günü yayınlanacak.
The Romantics, yeni neslin süperstarı Ranbir Kapoor'u gösterecek. Aditya Chopra'nın tüm zamanların gişe rekorları kıran ve Hint pop kültürüne şekil veren Dilwale Dulhania Le Jayenge'yi (DDLJ) nasıl yönettiği hakkında konuşacaklar.
Ranbir Kapoor, ''DDLJ, neslimizin belirleyici filmi oldu! O duygunun hala içimde yaşadığını sana söyleyemem bile. Giyinme tarzımı etkiledi. Bir kızla konuşma şeklimi etkiledi. Ailemle aramı etkiledi. Kısacası her şeyi!'' diyor.
Aamir Khan'dan Salman Khan'a, Shah Rukh Khan'dan Ranbir Kapoor'a, Amitabh Bachchan'dan Ranveer Singh'e, Rani Mukerji'den Hrithik Roshan'a, Katrina Kaif'ten Anushka Sharma'ya Hint sinemasının mega yıldızları ve ikonları bir araya gelerek Yash Chopra ve YRF'nin yaklaşan The Romantics'te bir araya gelip bunu konuşuyor.
Proje, Indian Matchmaking ve Never Have I Ever'in olağanüstü başarısından sonra Netflix'e geri dönen Oscar ve Emmy adayı film yapımcısı Smriti Mundhra tarafından yönetildi.
Netflix, bu dört bölümlük belgesel dizisinde, 50 yıllık görkemli varlığı boyunca YRF ile yakın işbirliği içinde çalışan, film endüstrisinden 35 önde gelen şahsiyete de yer verecek. İlginç bir şekilde, ikonik Yash Raj Films'in başkanı Aditya Chopra da 'The Romantics' için ilk kamera röportajını kaydetti. Bu belgesel dizisinde YRF ve Hint film endüstrisi hakkında konuştuğunu duymak, çoğu insanın tahmin etmediği bir şeydi ve oldukça heyecan yarattı.
Netflix, Silsila, Lamhe, Kabhi Kabhie, Veer-Zaara, Dil To Pagal Hai, Chandni, Jab Tak Hai Jaan, vb.gibi ikonik romantik filmleriyle Yash Chopra'ya bir saygı duruşu olarak 14 Şubat 2023'te The Romantics'i yayınlayacak. Pek çok oyuncunun bir araya gelmesinin heyecan vericiliğinin yanı sıra aynı zamanda üstünde konuşulacak konu da çok hoş! 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?