Casus Evreninin Efsane Sürprizi Çok Yakında!Shah Rukh Khan'ın Pathaan'ında, Salman Khan Tiger olarak güçlerini birleştirdiğinde tiyatroları efsaneye dönüştürdü. İkonik ikili büyük ekranı büyüledi ve her Bollywood aşığı için bu bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi. Ancak herkesin kaçırdığı bir şey, Hrithik Roshan'ın Kabir olarak ortaya çıkmasıydı. Ancak görünüşe göre yapımcılar, War 2 ile beklenenden daha erken ilerleyerek sürpriz yapmayı planlıyorlar.
Bilmeyenler için Yash Raj Films, Pathaan'lı Casus Evrenini resmen duyurdu. İleriye dönük olarak, tüm casus filmleri birbiriyle bağlantılı olacak. Pathaan ve Tiger'ı bir araya getirmek ilk klasik hareketti ve gelecekte War'dan Kabir'i getirme planları devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, geliştirme beklenenden çok daha hızlı gerçekleşiyor.
Peepingmoon.com'daki habere göre, YRF'nin bir sonraki projesi War 2 olacak ve senaryoyu şimdiden Aditya Chopra ve Shridhar Raghavan yaptı. Her şey yolunda giderse film 2023'ün sonunda yapım aşamasına girecek. Aynı bilgiyi veren kaynak, ''Hrithik Roshan ve Tiger Shroff'un War, Ek Tha Tiger ve Tiger Zinda Hai'den sonra üçüncü YRF casus filmi oldu. Ancak bu film, önceki Tiger filmleriyle net bir bağlantısı olmayan bir solo film olarak yaratıldı. Pathaan, önceki casus karakterlerin geçişini başlattı ve doğrudan War ile bağlantılıydı. Salman'ın Diwali sürümü Tiger 3, SRK'nin karakterinin uzun bir rol oluşturmasıyla geçişe devam edecek. Ve ardından, önceki beş casus filminin hepsinin büyük bir geçişi olacak olan War 2 gelecek. Devam filmi, önceki casus hikayeleriyle bağlantısı olacak şekilde yazılmıştır. Hrithik, Binbaşı Kabir Dhaliwal olarak geri dönecek; ancak filmin Kabir'in Jim (John Abraham) ile olan geçmişini anlatıp anlatmayacağı veya tamamen yeni bir ortamda mı geçeceği henüz bilinmiyor.''