Casus Evrenlerine Detaylı Bir Göz Atalım

Salman Khan'ın hayranları, özellikle de onu Pathaan'da gördükten sonra Tiger 3'ü sabırsızlıkla bekliyorlar. Okuyucular, YRF başkanı Aditya Chopra'nın iddialı bir casus evreni yarattığını ve Shah Rukh Khan, Salman Khan ve Hrithik Roshan gibi süper yıldızların bu dünyanın bir parçası olduğunu bizlere gösterdi. Yaklaşan Salman Khan, Katrina Kaif, Emraan Hashmi filmi hakkında konuşan yazar Shridhar Raghavan, serideki devamlılığı sağlama konusunda da konuştu.
Pinkvilla ile özel bir röportajda Shridhar Raghavan, Aditya Chopra'nın casus evreni için nasıl büyük planları olduğunu vurguladı. Öte yandan bizi Tiger'ın dünyasına götürürken, hayranların üçüncü filmdeki karakterden çok daha fazlasını bekleyebileceklerinin de güvencesini verdi. ''Birkaç yıl önce zaten yazılmıştı. Ek Tha Tiger ve Tiger Zinda Hai'de insanların beğendiği şeylerden daha fazlasını ve daha iyisini bekleyebilirsiniz. Hayranların yaptıklarımızı beğeneceğini düşünüyorum. Bu iyi .. çok sağlam bir film. Bu, Maneesh ve Adi tarafından yapılan bir şey. Ek Tha Tiger ve Tiger Zinda Hai'deki aynı kişiydi - bu iki filmdeki karakterle bağlantınızın koptuğunu hissetmediniz ve bu onun devamı niteliğinde. Tekdüzeliği koruduk ama aynı zamanda iyi işe yarayacağını düşündüğüm birçok yeni unsur getirdik. Adi bey bunun hakkında daha fazla konuşursam beni öldürür.'' dedi.
Aynı röportajda Shridhar herhangi bir detay vermese de YRF casus evreninde çok daha fazla karaktere sahip olmasının beklendiğinden de bahsetmişti. Tiger, Pathaan ve Kabir karakterleri arasında bir geçiş bariz olsa da, yazar ayrıca genç nesil de dahil olmak üzere daha fazla oyuncunun evrene katılma olasılığına işaret etti. Ayrıca, Aditya Chopra'nın bu evrendeki dil engellerini nasıl ortadan kaldırmayı hedeflediği hakkında da bilgi verdi. Bu, Bollywood dışı aktörlerin veya muhtemelen Güney süper yıldızlarının yer aldığı YRF evrenine ilişkin başka bir ipucu mu, merak konusu oldu.