Devdas İçin Seçilmediğinde Kareena Kapoor Khan'ın Şaşırtıcı Tavrı!

Sanjay Leela Bhansali 24 Şubat'ta bir yaş daha yaşlandı. Film yapımcısı, Hum Dil De Chuke Sanam, Black, Padmaavat, Bajirao Mastani, Devdas ve yakın zamanda Gangubai Kathiawadi gibi destansı şaheserler yapmasıyla tanınıyor. SLB'ye vizyoner bir film yapımcısı denmesinin bir nedeni var ve filmleri de bunu zamanla kanıtladı. Bugün, geçmişe dair bir şeylerden bahsedeceğiz.

Hikaye, Kareena Kapoor Khan'ın SLB'yi rol için ekran testi yapmasına rağmen onu Devdas'ta 'Paro' olarak seçmemekle suçladığı zamana kadar gidiyor. Ayrıca kariyerinin başlangıcı olduğu için incindiğini ve artık onunla bir daha asla çalışmayacağını belirtmişti.
Ancak Sanjay Leela Bhansali'ye Kareena Kapoor Khan'ın suçlaması sorulduğunda, ardındaki hikayeyi anlattı ve her şeyin gerçekte nasıl olduğunu ortaya çıkardı. 2002'de Filmfare'e konuşan SLB, ''Neeta Lulla ile evime geldi ve benimle çalışmak istediğini söyledi… Ona onun çalışmalarını görmediğimi ve onu seçmeden önce görmem gerektiğini söyledim. Doğru kostümlerle bir fotoğraf çekimi ayarladık. Babitaji ve Karisma Kapoor da çekimde olduğu için, çekimin Kareena'yı seçeceğime dair bir onay olmadığını hepsine açıkça belirttim. O zaman bu konuda iyiydiler. Fotoğrafları inceledikten sonra Kareena'ya Aishwarya Rai'nin muhteşem ve Paro için mükemmel olduğunu düşündüğümü söyledim; ihtiyacım olan aristokrat görünüme sahip, dedim. Kareena o zaman tek kelime etmedi ama birkaç gün sonra onu yazılı olarak bana saldırırken buldum. İmza tutarını ve sözleşmeyi verdikten sonra beni geri adım atmakla suçladı. İnanın bana, bu doğru değil. Ayrıca film çekmeyi bilmediğimi söyledi. Kareena, hayatta çok iyi, harika bir kız. Ancak, nasıl film çekileceğini bildiğimi ona bildirmek isterim. Bana yanlış aktarıldığını söylemeye çalıştı ama o kasetleri duyduğumu bilmesini istiyorum. Geçenlerde Sikander Kher'in doğum günü partisinde tanıştık. Ona uygun bir rol bulursam onu seçeceğimi söyledim. O zamana kadar film yapımcılığını tazeleyeceğim.'' dedi. Farkında mısınız Kareena biraz şey...şey işte.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?