Dhoom Evreni ile Casus Evreni Birleşiyor Mu?

Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Pathaan'ın başarısının ardından, Yash Raj Films halkın konuşması haline geldi. Aslında, genellikle ilgi odağından uzak duran Aditya Chopra, Siddharth Anand'ın yönetmenliği ve son Netflix belgesel dizisi The Romantics'in başarısıyla dikkatleri üzerine çekti. İzleyiciler Pathaan izlemeye devam ederken, Aditya Chopra'nın iki büyük film serisini birleştirmeyi düşündüğüne dair raporlar ortaya çıktı. Raporlara göre, etrafta dolaşan söylentiler, Aditya Chopra'nın Dhoom evrenini casus evreni ile birleştireceğini söylüyor. Bu bilgilerin kesinlikle yanlış olduğunu garanti edebiliriz.

"Dhoom serisi ve YRF Spy Universe artık Hint sineması tarihindeki en büyük serilerden ikisi ve bu iki serinin de sahibi olan Aditya Chopra, ikisini ayrı ayrı geliştirmek isteyeceği için asla birleştirmeyecek. YRF Spy Universe, süper casusların dünyasıdır ve Dhoom, düzen karşıtı anti-kahramanların dünyasıdır. Yani bir araya gelemezler. Bu iki evrenin kutsallığını koruyacak ve onları ayrı ayrı büyüterek gelecek yıllarda onları daha da büyük seriler haline getirecek.'' dendi.
Kaynak, her iki serinin neden birleştirilemeyeceğini daha fazla açıklamaya devam ederek, ''Yani, hayır, bu evrenlerden herhangi bir seride örtüşen hiçbir karakter görmeyeceksiniz. Hikaye açısından da hiç mantıklı değil. Yani tüm bu konuşmalar, Jai Dixit'in YRF Spy Universe'de görüleceğine dair tamamen temelsiz. Dhoom'dan hiç kimse YRF Spy Universe'de görünmeyecek ve bunun tersi de geçerli."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?