Dream Girl 2 Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yılın merakla beklenen komedi projesi Dream Girl 2 nihayet vizyon tarihini belirledi. 7 Temmuz'da yayınlanacak. En son güncellemeyi duyurmak için, Ayushmann Khurrana'nın yapımcıları Ananya Panday'ın başrol oyuncusu olduğu, Ayushmann'ın, namı diğer 'Pooja'nın sırtı açık renkli payetli bir bluz içinde yer aldığı eğlenceli bir video yayınladı. .
Tıpkı önceki filminde olduğu gibi, Dream Girl 2'de Ayushmann Khurrana sadece Karam rolünde değil, aynı zamanda filmde Pooja'yı da oynayacak. En son tanıtım onun bir hanımefendi kılığına girdiğini gösteriyor. Bununla birlikte arka planda sevilen 'Dil Ka Telefon' şarkısı da yer alıyor. Film ekibi, filmin kampanyasını başlatmak ve gösterim tarihi olan #7KoSaathMein'i kaydetmek için kesinlikle ilginç bir yol izledi. Ayushmann da dün gece sosyal medya platformunda filmin video klibini paylaşarak, "SON DAKİKA: @pooja___dreamgirl geri döndü! #7KoSaathMein bekleyin!'' yazdı.
Balaji Telefilms Dream Girl 2, 2019'da vizyona giren oldukça başarılı film Dream Girl'ün devamı niteliğindedir. İlk kısım, kendine özgü hikayesi ve Ayushmann'ın performansıyla izleyiciler tarafından sevildi. Ayushmann'ı kadın sesini taklit edebilen bir erkek olarak gösteren filmde konsept izleyiciler tarafından çok sevildi. Ben bir ara açmıştım ama sonra yarım bıraktım, yorum yapamayacağım.
Film, yılın komedi filmi olmaya hazırlanıyor ve hayranlar filmden çok fazla eğlence umabilirler. Filmde Ayushmann Khurrana dışında Ananya Panday, Paresh Rawal, Rajpal Yadav, Asrani, Vijay Raaz, Annu Kapoor, Seema Pahwa, Manoj Joshi, Abhishek Banerjee ve Manjot Singh yer alacak. Filmin yönetmeni Raaj Shandilya, yapımcılığını Ektaa R Kapoor üstleniyor. Yapımcılar, devam filminin ilk bölümden daha komik ve eğlenceli olacağına söz verdiler. Şimdi de 7 Temmuz'da çıkacağı kesinleşti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?