Düğün Etkinlikleri Yarın Başlıyor Mu?

İlişkileri hakkında yıllarca süren spekülasyonlar ve yakın arkadaştan daha fazlası olduklarını iddia eden çiftin ardından, aktörler Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, Şubat 2023'te evlenecek diye düşünülüyor. Vallahi o kadar fazla haber çıktı ki kendileri biliyor mu bilmiyorum. Ama ben fena ikna oldum evleneceklerine. Hahaha.
Raporlar, devasa mülkün gecelik 1, 10.500 Rs'ye mal olan süitlere ve havelilere sahip olduğunu ortaya koyuyor. En ucuz odanın fiyatları gecelik 20.000 Rs'den başlıyor. Bir magazinci, düğünün güncellemesini Instagram'a yükledi ve Suryagarh'ın resmi Instagram hesabı, kırmızı bir kalp emojisiyle 'yakında görüşürüz' yorumunu yaptı. Bu, düğünün Jaisalmer'de yapıldığını doğruladı. Mekan ayrıca 'Thar çölüne açılan kapı' olarak tanımlanıyor. Düğün etkinlikleri 4 Şubat 2023'te başlayacak. Allah Allah ya. Ne kadar doğru, hala emin olamıyorum.
Bollywood Hungama'nın daha önceki bir raporunda, bir kaynak bizle yorumlarını paylaşmıştı. "Herkesin beklediği meşhur büyük Bollywood düğününün aksine, Sidharth ve Kiara, ailelerinin her iki tarafının katılımıyla sessiz bir düğün seçtiler.''
Geçen yıl Koffee With Karan'da Kiara, Sidharth ile 2018 Netflix kısa filmi Lust Stories'in kapanış partisinden sonra ilk kez tanıştıklarını açıklamıştı. O zamanı hatırlayarak, "Sid ve ben Shershaah'ta rol almamızdan önce birbirimizi tanıyoruz." demişti. Daha sonra ise resmi olarak herhangi bir duyuruda bulunmadılar. Fakat ipuçları, sevgili olduklarını işaret ediyor gibiydi. Detaylar geldikçe paylaşacağız.