Filmin Çekimleri Bitti ve Yeni Görüntü Geldi!

Salman Khan'ın son filminin yapım ekibi filmin çekimlerini bitirirken, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan için bekleyiş gün geçtikçe azalıyor. Filmden yepyeni bir görüntü paylaşan Salman Khan, çekimlerin sona erdiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu.
Duyuru yapılır yapılmaz sosyal medyası, filmin vizyona girmesine olan hevesleri ve en sevdikleri megastarı beyaz perdede izleme arzuları hakkında izleyiciler ve hayranlar tarafından atılan mesajlarla dolup taştı. Paylaşılan fotoğrafta Sallu, sevimli ve güler yüzlü görünüyor.
Filmin yapımcıları şimdiye kadar filmin ince detaylarını gizli tuttular ve filmden sadece birkaç görüntü ve ufak bir tanıtım paylaşarak izleyicinin filme olan ilgisini ve beklentisini muazzam bir şekilde artırdılar. Salman Khan'ın başlangıç oyunu Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın 2023 Kurban Bayramı'nda piyasaya sürülmesi planlanıyor -biliyorsunuz bu Salman'ın geleneğidir-.
Salman Khan Films Production'ın yönetmenliğini Farhad Samji üstleniyor. Filmde Salman Khan, Venkatesh Daggubati, Pooja Hegde, Jagapathi Babu, Bhumika Chawla, Vijender Singh, Abhimanyu Singh, Raghav Juyal, Siddharth Nigam, Jassie Gill, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari ve Vinali Bhatnagar rol alıyor.
Salman Khan'ın filmdeki yeni görünümü hayranlarını heyecanlandırdı ve sabırsızlıkla Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın vizyona girmesini bekliyorlar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?