Filmin Yönetmeninin Boykota Tepkisi Ne Oldu?

Siddharth Anand, War ve şimdi de Pathaan ile arka arkaya dünya çapında 729 crore Rs'i ve Hindistan'da 378.15 crore Rs'de aşan koleksiyonu sayesinde iki gişe rekorları kıran filme sahip oldu. Siddharth promosyon döngüsüne bir patlama ile başladı. Özel bir sohbette film ve aktörler Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham hakkında uzun uzun konuştu. Ayrıca, Deepika'nın 'Besharam Rang' şarkısında safran bikini giydiği için belirli bir kesimin ses çıkarmasının ardından filmin yayınlanmadan önce yapılan boykot çağrılarına da değindi.
Siddharth Anand, çevresinde neler olup bittiği ve nasıl hissettiği sorulduğunda, Bollywood Hungama'ya ''Bu sinir bozucu ve gereksiz çünkü herhangi bir olumsuzluğa dikkat çekmesi gereken bir film yapmamıştık. Eğlenceli bir reklam filmi çektik. Bir bakıma vatansever denebilir. Kendini vatansever hissediyorsun yani. Birisi bana, SRK'nin karakterinin Dimple Kapadia'yı selamladığı sahnede, ülkenin bayrağını açarken tiyatroda ayakta duran bir adam gördüğünüz bir video gönderdi. Böylece o şevki ortaya çıkarıyor. Bu filmin etrafında böyle bir olumsuzluk görmek, yürek burkuyor ve de sinir bozucu. Gereksiz. Yani evet, bu tür şeyleri duyuyorum. Bu konuları okuyoruz. Ama hayır, herhangi bir sosyal medyada yer almıyorum.'' dedi.
Siddharth Anand tarafından yönetilen Pathaan şu anda Hintçe, Tamilce ve Telugu'da sinemalarda gösteriliyor. Bu arada, Shah Rukh Khan'ın bu yıl iki yayını daha var - Atlee Kumar'ın Jawan'ı Haziran'da, ardından Rajkumar Hirani'nin Dunki'si Aralık'ta.
Öte yandan Siddharth Anand, Bang Bang ve War'dan sonra üçüncü kez Hrithik Roshan ile yeniden bir araya geliyor. Deepika Padukone ile yeniden bir araya gelmesine damgasını vuran Fighter'ı da yönetecek. Film, 2024 Cumhuriyet Bayramı'nda sinemalarda gösterime girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?