Galiba Bekleyiş Çok Uzun Sürmeyecek

Hrithik Roshan'ın Nitesh Tiwari'nin prestijli projesi Ramayan'dan ayrılışını ilk yazan Bollywood Hungama olmuştu. Sağ olsun. Vikram Vedha'da Vedha'yı oynadıktan sonra Hrithik'in Ravan'ın olumsuz kısmını yapmak için ne kadar heyecanlı olmadığı bildirilmişti. Ve şimdi, Hrithik'in yeniden bir süper kahraman olmaya çok hevesli olduğu ortaya çıktı.

Bir kaynak, "Hrithik, Ramayan'dan ayrıldıktan sonra tüm enerjisini görsel efekt ağırlıklı süper kahraman filmi Krrish 4'e kaydırdı. Geçen ay babası Rakesh Roshan ile Krrish 4'ün senaryosunu ayarlamak için görüştü ve çekimlere başlamak istiyor.'' dedi.
Kaynak bize Hrithik'in şu anda Hint Sineması'nın orijinal süper kahramanını oynamaya geri dönmek için can attığını bildirdi. "Krrish olmak istiyor. İçinden gelen bir şey bu. Çevresindeki insanlara bir yönetmen aramaya başlamaları konusunda bilgi verdi. Aslında, ekibine Hollywood'dan olası bir ismi bile listeye almalarını söyledi. Kim bilir, Hrithik kişisel olarak Los Angeles'a uçarak bazı Hollywood isimleriyle Krrish hakkında toplantılar yapabilir." dedi. Ben bu seriyi hiç çekici bulmadığım için pek de hevesli değilim açıkçası.
Hint sinemasının en sevilen karakterlerinden biri olan Krrish'in dönüşü uzun süredir bekleniyor. Görünüşe göre, nihayet herkesin beklediğinden daha erken bir dönüş yapmaya hazır.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?