Ganapath Bizlere Yeni Şeyler Sunuyor ve İşte Yayın Tarihi

Tiger Shroff merakla beklenen bir sonraki filmi Ganapath - Part 1'in daha önce 2022 Noel'inde yayınlanması gerekiyordu, ancak yapımcılar Rohit Shetty'nin Cirkus filmiyle bir çatışmayı önlemeye karar verdiği için yayınlanmadı. Yapımcılar şimdi filmi bu yıl 20 Ekim'de Dussehra festivali sırasında yayınlamaya karar verdiler.
Pooja Entertainment tarafından üretilen Ganapath, Hindistan'ın ilk distopik aksiyon gerilim filmi olarak lanse ediliyor. Aynı zamanda önemli rollerde Amitabh Bachchan ve Kriti Sanon'a yer veriyor.
Haber, kıdemli ticaret analisti Taran Adarsh tarafından resmi Twitter sayfasında paylaşıldı. "AMITABH BACCHHAN - TIGER SHROFF - KRITI SANON: 'GANAPATH' İŞTE YENİ YAYINLANMA TARİHİ... 5 DİLDE YAYINLANACAK... #AmitabhBachchan, #TigerShroff ve #KritiSanon'un oynadığı #Ganapath Bölüm 1 - yeni çıkış tarihini kesinleştiriliyor: 20 Ekim 2023 #Dussehra2023.''
Film ve türü hakkında konuşan Pooja Entertainment'tan Jackky Bhagnani yaptığı açıklamada, "Bu yeni dünyayı sinema merceğinden görmenin her zaman hayranı oldum, bu filmde beni gerçekten heyecanlandıran şey buydu. Seyircilerin Ganapath'ın bu yeni distopik dünyasına tanıklık etmesini ve görsel olarak deneyimlemesini sabırsızlıkla bekliyorum. Her zaman olduğu gibi, seyirciye büyük sinemayı sunmaya çalışıyoruz ve Ganapath, benzersiz ve pitoresk hikaye anlatımıyla sizi kesinlikle büyüleyecek.'' diyor. Çok övüyorsunuz ama ben Tiger filmlerini pek ciddiye almam.
Yeni çıkış tarihi ile Ganapath artık Yaariyan 2 ile çatışıyor olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?