İkilinin Sahnesi Hakkında İlginç Detaylar!

Siddharth Anand'ın yönettiği casus evreni'nin Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın oynadığı bir başka filmi Pathaan her yerde bir ses yaratıyor. Yurtiçinde ve dünyada tüm gişe rekorlarını çoktan geçti ve şimdi 1000 crore kulübüne bile gireceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, çıkışından bu yana, Pathaan'ın yapımcıları ve yazarları tarafından birçok yeni açı ve teori paylaşıldı. Şimdi, Sridhar Raghavan film hakkında bir başka şey açıkladı.
SRK, 4 yıl aradan sonra ekranlara geri dönerek kendini bir kez daha kanıtladı. Seyirci sadece ondan bahsediyor. Bununla birlikte, bu casusluk dramasının öne çıkan özelliklerinden biri, Salman Khan'ın Tiger rolündeki küçük rolüydü.
Pathaan'da, Jhoome Jo Pathaan şarkısından sonra gelen, Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ın birbirleriyle samimi bir sohbet ederken görülebildiği bir sahne var. Şimdi, filmin yazarı Sridhar Raghavan o sahneyi yazanın kendisi olmadığını açıkladı. Aditya Chopra pek bir önem vermiş bu filme ve karakterlere demek ki.
Kimin yazdığını paylaşan Sridhar Raghavan, DNA ile yaptığı bir röportajda bundan bahsetti. ''O sahne benim tarafımdan yazılmadı, sadece bunu açıklığa kavuşturmak için söylüyorum. Bunu Aditya Chopra yazmıştı. Kurguda ben de gördüm ve harika bir sahne olduğunu anladım. Sahneyi sevdim. Êklediğini fark ettim. Tüm meta olayı, onun eğlenmesi.''
Buna ek olarak Sridhar Raghavan, "Bunu bu şekilde yapmadık çünkü daha sonra Tiger filmdeki rolü sırasında bir şey söylediğinde ne olacağına dair bir fragman var. Bunun gibi başka küçük şeyler de var. Bu sahne, beni bile şaşırtan, eklenen bir gösterişti. Ve ben yazı ekibinin bir parçasıyım. Beni iyi hissettirdi çünkü bu ikisi arasında empati kurduğunuz ve karakterlerle bağlantı kurduğunuz güzel bir andı. Bunun filmi bitirmek için harika bir yol olduğunu düşündüm.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?