İkiliyi Ekip Arkadaşı Olarak Görmek Mutluluk Verici

Aamir Khan'ın meslektaşı ve arkadaşı Salman Khan'a Campeones'in resmi uyarlamasını teklif ettiğini ilk bildiren kaynak Bollywood Hungama oldu. Ayrıca Salman Khan'ın konuya aktif bir ilgi gösterdiğini ve filmde yer almak istediği de bildirildi. Ve şimdi RS Prasanna'nın yönettiği bu spor dramasıyla ilgili başka bir güncelleme var.
Gelişmeye yakın bir kaynağa göre şu anda işler doğru yönde ilerliyor ve hem Salman hem de Aamir bu özel film için bir araya gelmeye çok hevesli. Kaynak, "Salman da konuyu beğendi ve çekim programından konumlara ve diğer yönlere kadar birçok yönden Aamir ile birlikte karar vermek için oturuyor. Hem Salman hem de Aamir, filmi Haziran 2023'te çekmeyi planlıyor." dedi. Aynı kaynak, Salman'ın hala Aamir'den son bir açıklama beklediği için evrak işlerini henüz yapmadığını ekledi.
"Anlatım yakında olacak. Aslında, Aamir bu destansı işbirliğini Mart'taki doğum gününde duyurmaya hevesli. 14 Mart'a kadar her şeyin yerli yerine oturacağından umutlu." Film gerçekleşirse, iki devin ilk kez oyuncu ve yapımcı olarak bir araya gelmesine işaret ediyor. Salman Khan filmde rol alırken, Aamir prodüksiyon cephesinde tam kontrolü ele almaya karar verdi.
Film 2024'te vizyona girecek, ancak zaman çizelgelerine ancak evraklar tamamlandıktan sonra karar verilecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?