Janhvi Kapoor'a: Sen Adam Kayırmacılığın Ürünü Değil Misin?

Janhvi Kapoor, sahip olduğu film listesi ve başarılı oyunculuğuyla sektörde kendine bir yer edindi. Bollywood çıkışını 2018 yılında yaptı ve o zamandan beri uzun bir yol kat etti. Ancak yine de alaycılar tarafından hedef alınıyor ve adam kayırmacılığın bir ürünü olduğu için sık sık alay konusu haline getiriliyor. Yakın zamanda bu konuyla ilgili düşüncelerini paylaştı. 
Yapımcı Boney Kapoor ve merhum aktris Sridevi'nin kızı olan Janhvi, sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Ayrıca moda seçimleriyle de tanınır. Ancak hayranları tarafından sevildiği ve hayran olunduğu kadar, sık sık acımasız yorumların radarına giriyor ve bizler de aktrise sürekli olarak onun bir 'adam kayırmacılığın bir ürünü' olduğunun hatırlatılmasının adil olmadığını düşünüyoruz. Mili aktrisi geçtiğimiz günlerde bu konuyu açtı ve ne kadar incitici olduğunu ortaya koydu.
Geçenlerde Janhvi Kapoor, Harper's Bazaar India'a konuştu ve sürekli alayın onu nasıl etkilediğini açıkladı. "Ortaya zor iş ve ter koyduğunuzda veya zihinsel kargaşaya maruz kaldığınızda bu gerçekten acıtıyor ve internetteki rastgele, anonim bir kişi, 'oyunculuk yapamıyorsun, nepotizmin çocuğu değil misin?' diyor. Öte yandan birileri 'Mili'de iyiydin ama başka bir filmde performansını geliştirebilirdin' derse, o zaman buna saygı duyarım. Öyle bir noktaya geliyorsun ki, bazı insanların -daha iyi bir kelime bulamadıkları için- düpedüz üzgün olduklarını ve mutluluğunu elinden alma peşinde olduklarını kabul etmen gerekiyor." diyor.
İnsanların yeteneğine gerçekten saygı duymamasından oldukça hayal kırıklığına uğramış görünen Janhvi Kapoor, ''Ben de dezavantajlı olduğumu hissediyorum. Yani insanlar gelip filmlerimi tarafsız bir bakış açısıyla izleyecek değil, gelip benim bunları hayatta kolay elde ettiğimi, ayrıcalıklı olduğumu söyleyecekler.'' diye ekliyor. Oyuncu, izleyiciyi, onlara sunacak bir şeyi olduğuna gerçekten ikna etmesi gerektiğini düşünüyor. Ben fena bulmuyorum Janhvi'yi aslında. Evet, çok imtiyazlı bir aileden gelmiş olabilir ama yine de her şey bununla kalmasın...En azından tek açıklama bu olmasın.